Son başvuru tarihi 22 Ocak

Son başvuru tarihi 22 Ocak NEVŞEHİR(MHA) ​50 kovan ve üzeri arısı olan, Arı Yetiştiricileri Birliğine üye ve Arıcılık Kayıt Sisteminde (AKS) başvuru tarihi itibarı ile en az 3 yıl kaydı olan yetiştiriciler, başvurularını İl ve İlçe Tarım ve Orman Müdürlüklerine yapabilecekler. Son Başvuru Tarihi: 22 Ocak 2021. İl Müdürlüğü, Yatırımların desteklenmesinin, idari, mali, mühendislik ve […]

 Son başvuru tarihi 22 Ocak

08.01.2021 - 11:25

Güncelleme : 10.01.2021 - 2:24

Son başvuru tarihi 22 Ocak

NEVŞEHİR(MHA) ​50 kovan ve üzeri arısı olan, Arı Yetiştiricileri Birliğine üye ve Arıcılık Kayıt Sisteminde (AKS) başvuru tarihi itibarı ile en az 3 yıl kaydı olan yetiştiriciler, başvurularını İl ve İlçe Tarım ve Orman Müdürlüklerine yapabilecekler.

Son Başvuru Tarihi: 22 Ocak 2021.

İl Müdürlüğü, Yatırımların desteklenmesinin, idari, mali, mühendislik ve çevresel uygulamalarla uyumlu bir şekilde yürütülmesi ile Karar, Tebliğ ve bu uygulama rehberi kapsamında yapılacak tüm çalışmaların il bazında tanıtılmasını, uygulatılmasını, sekretaryasını ve koordinasyonunu sağlamak, İPDK tarafından onaylanan projeler ile hak edişleri Genel Müdürlüğe göndermek. Bakanlıkça ayrılan destekleme kaynağının, yerinde ve etkin kullanımını sağlamak, yönetmek ve denetlemek, Onaylanarak yatırıma alınan projelerin termin planına uygun olarak yürütülüp yürütülmediğini takip etmek, devam eden projeler için konusuna göre yılda iki kez, biten projeler için ise tamamlanan yatırım takip tutanağını yılda bir kez düzenli olarak Genel Müdürlüğe göndermek, Karar, Tebliğ ve bu uygulama rehberi kapsamında yapılacak tüm çalışmaların il bazında tanıtılmasını, uygulamasını, sekreteryasını ve koordinasyonunu sağlamakla görevli olacak.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın