SGK İl Müdüründen SMMMO’ya ziyaret

SGK İl Müdüründen SMMMO’ya ziyaret NEVŞEHİR(MHA) Sosyal Sigortalar Kurumu İl Müdürü Mehmet Baltacı beraberindeki kurum yöneticileriyle birlikte Nevşehir Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanlığını ziyaret etti. Oda Başkanı Şerafettin Arslan, “Nevşehir SGK İl Müdürümüz Sayın Mehmet Baltacı ve İl Müdür Yardımcısı Sayın Saniye Yazgı ile 7256 sayılı kamu alacaklarının yeniden yapılandırılması hakkında işverenlere yapılandırmanın […]

 SGK İl Müdüründen SMMMO’ya ziyaret

27.01.2021 - 10:44

Güncelleme : 27.01.2021 - 10:44

SGK İl Müdüründen SMMMO’ya ziyaret

NEVŞEHİR(MHA) Sosyal Sigortalar Kurumu İl Müdürü Mehmet Baltacı beraberindeki kurum yöneticileriyle birlikte Nevşehir Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanlığını ziyaret etti.

Oda Başkanı Şerafettin Arslan, “Nevşehir SGK İl Müdürümüz Sayın Mehmet Baltacı ve İl Müdür Yardımcısı Sayın Saniye Yazgı ile 7256 sayılı kamu alacaklarının yeniden yapılandırılması hakkında işverenlere yapılandırmanın avantajlarını ve faydalanmaları hakkında meslek mensuplarının mükelleflerini bilgilendirmesinin önemini konuştuk. Konuya duyarlılıklarından ve meslek örgütümüze verdikleri önemden dolayı SGK il müdürümüz Mehmet Baltacı ve İl Müdür Yardımcımız Saniye Yazgı’ya şahsım ve meslektaşlarım adına teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın