Hastalar ziyaret edildi

Hastalar ziyaret edildi NEVŞEHİR(MHA) Aile ve Dini Rehberlik Bürosu tarafından hastane bünyesinde ziyaretler gerçekleştirildi. Hastanede yatan hastalar başta olmak üzere hasta yakınları ve personel ziyaret edildi. İlgili Haber Demir neye göz kırpıyor? Nevşehir Devlet Hastanesi Manevi Destek Uzmanları Fatih Yıldız ve Özlem Dinçer ile birlikte Aile ve Dini Rehberlik Bürosu Koordinatörü Vaiz Asuman Turğut ve […]

 Hastalar ziyaret edildi

28.04.2022 - 11:57

Güncelleme : 28.04.2022 - 11:57

Hastalar ziyaret edildi

NEVŞEHİR(MHA) Aile ve Dini Rehberlik Bürosu tarafından hastane bünyesinde ziyaretler gerçekleştirildi.

Hastanede yatan hastalar başta olmak üzere hasta yakınları ve personel ziyaret edildi.

Nevşehir Devlet Hastanesi Manevi Destek Uzmanları Fatih Yıldız ve Özlem Dinçer ile birlikte Aile ve Dini Rehberlik Bürosu Koordinatörü Vaiz Asuman Turğut ve Kur’an kursu öğreticileri, hastane servisinde yatan hastaları ziyaret ederek geçmiş olsun temennisinde bulundu.

Aile ve Dini Rehberlik Bürosu Koordinatörü Vaiz Turğut, “Bin aydan daha hayırlı bir gece” olarak kabul edilen Kadir Gecesini ihya etmeye çalışıyoruz. Bu çerçevede Nevşehir İl Müftülüğümüz tarafından gerçekleştirilen etkinlikler içerisinde hastane ve hasta ziyareti çok büyük bir önem arz ediyor. Bizler, Diyanet İşleri Başkanlığımızı ve İl Müftülüğümüzü temsilen hastalarımızın gönüllerine misafir olduk. Ziyaretler esnasında çok duygulu anlar yaşandı. Onun huzur bahşeden manevi ikliminden bir nebze olsun hasta kardeşlerimize sunabildiysek ne mutlu bize.” diye konuştu.

Göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı sağlık çalışanlarına teşekkür eden Turğut, tüm sağlık çalışanlarının Kadir Gecesini tebrik etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın