ŞENOĞLU’NDAN PARMAKSIZ’A VEDA ZİYARETİ

ŞENOĞLU’NDAN BAŞKAN PARMAKSIZ’A VEDA ZİYARETİ Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu TKDK Nevşehir İl Koordinatörü görevini yürütürken TKDK Personel İşleri Daire Başkanlığı görevine atanan Emrah Şenoğlu Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız’a veda ziyaretinde bulundu. Nevşehir’de görev yaptığı süre içerisinde şehrin ve bölgenin kalkınmasıyla birlikte ülke ekonomisine katkılarda bulunacak proje […]

 ŞENOĞLU’NDAN PARMAKSIZ’A VEDA ZİYARETİ

18.12.2020 - 8:42

Güncelleme : 18.12.2020 - 8:42

ŞENOĞLU’NDAN BAŞKAN PARMAKSIZ’A VEDA ZİYARETİ

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu TKDK Nevşehir İl Koordinatörü görevini yürütürken TKDK Personel İşleri Daire Başkanlığı görevine atanan Emrah Şenoğlu Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız’a veda ziyaretinde bulundu.

Nevşehir’de görev yaptığı süre içerisinde şehrin ve bölgenin kalkınmasıyla birlikte ülke ekonomisine katkılarda bulunacak proje ve çalışmalara büyük önem verdiğini ifade eden TKDK Nevşehir İl Koordinatörü Emrah Şenoğlu bu bağlamda Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası ile de ortak önemli proje ve çalışmalara da imza attıklarını söyleyerek Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız’a teşekkürlerini iletti.

Başkan Parmaksız ise Nevşehir’deki başarılı çalışmalarından dolayı Şenoğlun’a teşekkür ederek yeni görevinde başarılar diledi ve görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın