Avanos Kaymakamından HES kodu uygulamasına dikkat uyarısı

Avanos Kaymakamından HES kodu uygulamasına dikkat uyarısı NEVŞEHİR(MHA) Koronavirüs tedbir ve kısıtlamalarının, illerin risk grubuna göre kademeli olarak esnetilmesi çerçevesinde, kontrollü normalleşme döneminde uygulanacak 17 Mart yoğunlaştırılmış dinamik denetimleri gerçekleştirildi. Bu kapsamda ilçe genelinde uygulamaya konan yoğunlaştırılmış dinamik denetim planına göre başlatılan çalışmalara, Kaymakam Olgun Öner, beraberinde Avanos Belediye Başkan Yardımcısı Remzi Güven ve İlçe Emniyet Müdür […]

 Avanos Kaymakamından HES kodu uygulamasına dikkat uyarısı

18.03.2021 - 7:31

Güncelleme : 18.03.2021 - 7:31

Avanos Kaymakamından HES kodu uygulamasına dikkat uyarısı

NEVŞEHİR(MHA) Koronavirüs tedbir ve kısıtlamalarının, illerin risk grubuna göre kademeli olarak esnetilmesi çerçevesinde, kontrollü normalleşme döneminde uygulanacak 17 Mart yoğunlaştırılmış dinamik denetimleri gerçekleştirildi.

Bu kapsamda ilçe genelinde uygulamaya konan yoğunlaştırılmış dinamik denetim planına göre başlatılan çalışmalara, Kaymakam Olgun Öner, beraberinde Avanos Belediye Başkan Yardımcısı Remzi Güven ve İlçe Emniyet Müdür V. Kemalletin Çetin ile birlikte katıldı.

İlçe merkezindeki lokanta ve restaurantlar, kahvehane, kıraathane, şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan araçlar, internet kafe, berber, kuaför, güzellik salonu, hamam, sauna, masaj salonları, halı sahalar, market ve bakkallar ile vatandaşların yoğun olarak giriş çıkış yaptığı iş yerlerine yönelik denetimler gün boyu devam edeceğini belirten Kaymakam Olgun Öner, denetimler sırasında esnaf ve vatandaşlara maske, mesafe temizlik ile HES kodu uygulaması ile ilgili hatırlatmalarda bulunarak tüm kurallara uyulduğunda inşallah hep birlikte tam normalleşmeye geçilebileceğini belirtti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın