Sendikamızı karalamaya çalışanlar hem müfteri, hem şerefsizdir

Sendikamızı karalamaya çalışanlar hem müfteri, hem şerefsizdir NEVŞEHİR(MHA) Eğitim-İş Sendikası Nevşehir Şube Başkanı İbrahim Demir, sendikaların yetki sürecinde bulunduğuna dikkat çekerken, Eğitim-İş sendikasını üye yapmak uğruna karalayanları uyardı. Demir, “İktidarın küçük Ortağının sendikası iktidarın büyük ortağının sendikasından rol çalmak için Saatlik, Haftalık, Aylık yetki için üyelik kampanyaları düzenlemektedir. Sizin birbirinizden farkınız var mı?.Memurları, sözde toplu […]

 Sendikamızı karalamaya çalışanlar hem müfteri, hem şerefsizdir

29.04.2022 - 13:03

Güncelleme : 29.04.2022 - 13:03

Sendikamızı karalamaya çalışanlar hem müfteri, hem şerefsizdir

NEVŞEHİR(MHA) Eğitim-İş Sendikası Nevşehir Şube Başkanı İbrahim Demir, sendikaların yetki sürecinde bulunduğuna dikkat çekerken, Eğitim-İş sendikasını üye yapmak uğruna karalayanları uyardı.

Demir, “İktidarın küçük Ortağının sendikası iktidarın büyük ortağının sendikasından rol çalmak için Saatlik, Haftalık, Aylık yetki için üyelik kampanyaları düzenlemektedir. Sizin birbirinizden farkınız var mı?.Memurları, sözde toplu sözleşme masalarında % 5 e satan, hak kaybına uğratan, memurun değil Hükümetin çıkarlarını gözetenler Sendika değildir. Sendika, siyasi erkin isteğine göre değil üyelerinin ihtiyaçlarına göre hareket eder. Kendi iç dinamiklerinin dışında bir partinin veya bir siyasi ideolojinin üst aklı hareket ediyorsa sendika değil, yandaştır. Buradan söylüyorum; Sendikamızı okullarda karalamaya çalışan bir siyasi parti ile ilişkilendirmek için elinden geleni yapan sendika yöneticileri.yetki alacağız diye üyelerimizin kapısını çalarken bu yaptıklarını unutanlar hem müfteri, hem yalancı, hem de şerefsizdir. Hayatta hiç bir zaman yalpalamayacaksın, düşüncelerinde bir ileri, bir geri adım atmayacaksın. Her devrin adamı değil, her devirde adam olacaksın” dedi.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın