Menekşe’nin Nevşehir Lisesinden konukları vardı

Menekşe’nin Nevşehir Lisesinden konukları vardı NEVŞEHİR(MHA) AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe, Nevşehir Lisesinden idareci, öğretmen ve öğrenci heyetini misafir etti. Menekşe, “Gelecek nesillerimize bırakacağımız en önemli miraslardan biri de; Millet iradesinin yüceliği ve dokunulmazlığı olmalıdır. Bu bağlamda milli iradenin tecelligâhında gençlerimiz ile dün olduğu gibi bugünde bir araya gelmeye devam ediyoruz. Gazi Meclisimizde; Nevşehir […]

 Menekşe’nin Nevşehir Lisesinden konukları vardı

11.05.2022 - 19:03

Güncelleme : 11.05.2022 - 19:03

Menekşe’nin Nevşehir Lisesinden konukları vardı

NEVŞEHİR(MHA) AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe, Nevşehir Lisesinden idareci, öğretmen ve öğrenci heyetini misafir etti.

Menekşe, “Gelecek nesillerimize bırakacağımız en önemli miraslardan biri de; Millet iradesinin yüceliği ve dokunulmazlığı olmalıdır. Bu bağlamda milli iradenin tecelligâhında gençlerimiz ile dün olduğu gibi bugünde bir araya gelmeye devam ediyoruz. Gazi Meclisimizde; Nevşehir Lisesi Müdür Yardımcısı Sayın Çiğdem Doğançay, Öğretmenlerimiz ve Öğrencilerimizi misafir ediyoruz. Okulumuz ve gençlerimiz ile ilgili yürüttükleri çalışmalar hakkında bilgiler alıp, Okulumuz için neler yapacaklarımızın istişaresinde bulunduk. Bundan önce olduğu gibi bundan sonrada yapacakları çalışmalarında yanlarında olmaya devam edeceğiz. Bu vesile ile nazik ziyaretleri içinde hassaten teşekkür ediyorum” dedi.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın