ŞEHİTLİK KAVŞAĞI’NA YENİ DÜZENLEME

ŞEHİTLİK KAVŞAĞI’NA YENİ DÜZENLEME Nevşehir Belediyesi tarafından Şehitlik Kavşağı’nda yapılan yeni düzenleme ile birlikte kavşağa fener yerleştirildi. Nevşehir Belediyesi tarafından kentin çeşitli noktalarındaki kavşaklarda düzenleme ve yenileme çalışmaları devam ediyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri son olarak Aksaray Yolu üzerinde Şehitlik Parkı ve Nevşehir Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü önündeki Şehitlik Kavşağı’nda bir süre önce başlattıkları düzenleme […]

 ŞEHİTLİK KAVŞAĞI’NA YENİ DÜZENLEME

22.04.2021 - 6:26

Güncelleme : 22.04.2021 - 6:26

ŞEHİTLİK KAVŞAĞI’NA YENİ DÜZENLEME

Nevşehir Belediyesi tarafından Şehitlik Kavşağı’nda yapılan yeni düzenleme ile birlikte kavşağa fener yerleştirildi.

Nevşehir Belediyesi tarafından kentin çeşitli noktalarındaki kavşaklarda düzenleme ve yenileme çalışmaları devam ediyor.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri son olarak Aksaray Yolu üzerinde Şehitlik Parkı ve Nevşehir Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü önündeki Şehitlik Kavşağı’nda bir süre önce başlattıkları düzenleme çalışmalarını tamamladı.

Yapılan düzenleme ile birlikte kavşak içerisine yaklaşık 4 metre uzunluğunda fener yerleştirilirken fenerin etrafına ise çeşitli türde çok sayıda çiçek ve süs bitkisinin dikimi gerçekleştirildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın