ŞAMPİYONLARIN LİSESİ ALTINYILDIZ FEN VE ANADOLU LİSESİNDE BAŞARILI BİR GELECEK HEDEFİYLE KAYIT YOĞUNLUĞU YAŞANIYOR.

ŞAMPİYONLARIN LİSESİ ALTINYILDIZ FEN VE ANADOLU LİSESİNDE BAŞARILI BİR GELECEK HEDEFİYLE KAYIT YOĞUNLUĞU YAŞANIYOR.   Altınyıldız Eğitim Kurumları Fen ve Anadolu Lisesinde 2021-2022 eğitim öğretim yılı kayıtları büyük ilgi görüyor. 2021 LGS’ de büyük başarı gösterenler ile başarılı bir geleceği hedefleyen öğrenciler Altınyıldız Fen ve Anadolu Liselerini tercih ediyor.. Öğrencilerine sunduğu mükemmel öğrenme imkânları, tecrübeli […]

 ŞAMPİYONLARIN LİSESİ ALTINYILDIZ FEN VE ANADOLU LİSESİNDE BAŞARILI BİR GELECEK HEDEFİYLE KAYIT YOĞUNLUĞU YAŞANIYOR.

14.07.2021 - 10:50

Güncelleme : 14.07.2021 - 10:50

ŞAMPİYONLARIN LİSESİ ALTINYILDIZ FEN VE ANADOLU LİSESİNDE BAŞARILI BİR GELECEK HEDEFİYLE KAYIT YOĞUNLUĞU YAŞANIYOR.

 

Altınyıldız Eğitim Kurumları Fen ve Anadolu Lisesinde 2021-2022 eğitim öğretim yılı kayıtları büyük ilgi görüyor.

2021 LGS’ de büyük başarı gösterenler ile başarılı bir geleceği hedefleyen öğrenciler Altınyıldız Fen ve Anadolu Liselerini tercih ediyor..

Öğrencilerine sunduğu mükemmel öğrenme imkânları, tecrübeli ve başarılı öğretmen kadrosu, 23 yıllık başarı geçmişi ile birleşerek aydınlık geleceğimizi yazacak gençlerimiz de “Başarılı bir gelecek, iyi bir üniversite için” Altınyıldız’da buluştular.

Türkiye’nin en güzel ve en başarılı okulları arasında yer alan Altınyıldız’ı tercih eden öğrenciler, bugüne kadar hangi lise Türkiye genelinde YKS’de hangi başarıları kazanmış, öğrencileri Türkiye’nin hangi seçkin üniversitelerine yerleşmiş, akademik ve sosyal imkânların neler olduğunu inceleyerek Türkiye’nin örnek okulu Altınyıldız Kolejini tercih ettiler.

2021-2022 Eğitim- Öğretim yılı 9.sınıflarına kayıt olan öğrenciler; ‘‘YKS de Türkiye dereceleri kazanan Altınyıldız Koleji, öğrencilerine sadece Üniversite sınavlarında değil, her alanda başarılı bir gelecek sunmaktadır. Dünya, Olimpiyat, Avrupa, Balkan ve Türkiye şampiyonlarının, üniversite sınavı birincilerinin okulunda olmaktan mutluyuz, gururluyuz.” dediler.

Altınyıldız Koleji Fen ve Anadolu Lisesi kayıtlarında her yıl olduğu gibi bu yıl da Nevşehir’de en çok tercih edilen Özel Lise olmuştur.

Her geçen gün gelişen, büyüyen ve yenilenen Altınyıldız Liselerinde bini aşkın üniversiteliyi yetiştiren idareci ve öğretmen kadromuzla yeni şampiyonları Nevşehir’e ve Türkiye’ye kazandırıyoruz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın