REKTÖR AKTEKİN’DEN BAŞKAN PARMAKSIZ’A NEZAKET ZİYARETİ

REKTÖR AKTEKİN’DEN BAŞKAN PARMAKSIZ’A NEZAKET ZİYARETİ Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin ve Rektör Yardımcısı Prof Dr. Mustafa Hilmi Çolakoğlu, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız’a nezaket ziyaretinde bulundu. Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin, “Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi olarak ülkemize […]

 REKTÖR AKTEKİN’DEN BAŞKAN PARMAKSIZ’A NEZAKET ZİYARETİ

21.10.2020 - 1:45

Güncelleme : 21.10.2020 - 1:45

REKTÖR AKTEKİN’DEN BAŞKAN PARMAKSIZ’A NEZAKET ZİYARETİ

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin ve Rektör Yardımcısı Prof Dr. Mustafa Hilmi Çolakoğlu, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin, “Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi olarak ülkemize ve ilimize hizmet etmek için tüm eğitim kadromuzla var gücümüzle çalışıyoruz. Tek amacımız bayrağı daha yukarılara taşımak ve üniversitemizi hak ettiği noktaya getirmek, geliştirip büyütmek. Bu anlamda Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası ile işbirliği içerisinde çalışıyor olmaktan çok mutluyuz.” dedi.

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Parmaksız ise Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin’e görevinde başarılar dileyerek; “Odamız ile Üniversitemiz her zaman dayanışma içerisinde olmuş, önemli projelere birlikte imza atmıştır. Bundan sonra da Üniversitemizin yanındayız. İş birliğimizi geliştirerek artırmak için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Sayın Rektörümüzün kısa bir sürede yaptığı uyumlu çalışmalar takdire şayandır. Bu vesile ile Sayın Rektörümüz nezdinde tüm akademisyenlerimize ve kıymetli öğrencilerimize başarılar diliyorum.” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın