Gülşehir de yarı olimpik yüzme havuzu için çalışmalar başladı

Gülşehir de yarı olimpik yüzme havuzu için çalışmalar başladı NEVŞEHİR(MHA) Gülşehir Belediyesi tarafında ihaleye çıkartılan yarı olimpik yüzme havuzunun temel açma çalışmaları başladı. Çalışmaları inceleyen Gülşehir Belediye Başkanı Fatih Çiftçi, bir projeyi daha hayata geçirmenin mutluluğunu yaşadığını belirterek en kısa sürede Gülşehir’li vatandaşların özlemle beklediği havuza kavuşacaklarını belirtti. Başkan Çiftçi, başta geleceğin teminatı gençler için […]

 Gülşehir de yarı olimpik yüzme havuzu için çalışmalar başladı

03.08.2021 - 13:04

Güncelleme : 03.08.2021 - 13:04

Gülşehir de yarı olimpik yüzme havuzu için çalışmalar başladı

NEVŞEHİR(MHA) Gülşehir Belediyesi tarafında ihaleye çıkartılan yarı olimpik yüzme havuzunun temel açma çalışmaları başladı.

Çalışmaları inceleyen Gülşehir Belediye Başkanı Fatih Çiftçi, bir projeyi daha hayata geçirmenin mutluluğunu yaşadığını belirterek en kısa sürede Gülşehir’li vatandaşların özlemle beklediği havuza kavuşacaklarını belirtti.

Başkan Çiftçi, başta geleceğin teminatı gençler için önemli projeleri hayata geçirmek için çalıştıklarını belirterek yüzme havuzu ile başlayan dev projenin devamında tenis kortu, gençlik merkezi, bayanlara yönelik fıtness salonu ve kafeterya gibi önemli merkezlerin yapılacağı müjdesini verdi.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın