PYK AYLIK OLAĞAN TOPLANTISI NTSO’DA YAPILDI

PYK AYLIK OLAĞAN TOPLANTISI NTSO’DA YAPILDI Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Milli Eğitim Bakanlığı tarafından imzalanan protokol gereği oluşturulan “Protokol Yürütme Kurulu (PYK)” aylık olağan toplantısını Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda gerçekleştirdi. Protokol Yürütme Kurulu Başkanı ve Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cengiz Yıldız’ın ev sahipliğinde yapılan […]

 PYK AYLIK OLAĞAN TOPLANTISI NTSO’DA YAPILDI

16.01.2021 - 11:56

Güncelleme : 16.01.2021 - 11:56

PYK AYLIK OLAĞAN TOPLANTISI NTSO’DA YAPILDI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Milli Eğitim Bakanlığı tarafından imzalanan protokol gereği oluşturulan “Protokol Yürütme Kurulu (PYK)” aylık olağan toplantısını Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda gerçekleştirdi.

Protokol Yürütme Kurulu Başkanı ve Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cengiz Yıldız’ın ev sahipliğinde yapılan toplantıya, NTB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Seçen, NTSO Genel Sekreteri İ. Hakkı Aydoğan, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Hanifi Şahin ve Nevşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Mehmet Dursun katıldı.

Toplantıda NTSO ve NTB yetkilileri protokole dair işleyişi değerlendirdi. Pandemi sürecinde Nevşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin 2020-2021 eğitim öğretim yılında başarılı öğrencilere verilecek burslar ile okulun fiziki imkanlarının geliştirilmesi konularında yapılan çalışmalar hakkında görüşmeler yapıldı. Ayrıca online eğitim çalışmaları ve diğer konular görüşüldü. Gerçekleştirilen eğitim ve öğretim faaliyetlerinin genel değerlendirmesi yapıldı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın