Polis haftamız kutlu olsun

Polis haftamız kutlu olsun NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ziraat Odası Başkanı Kahraman Kaya, Türk Polis teşkilatının kuruluş yıldönümünü ve Polis haftasını kutladı. Başkan kaya, “Koronavirüs salgını nedeniyle sıkıntılı zamanlar geçirdiğimiz bu günlerde, daima yanımızda olduğunu bizlere hissettiren, yardıma ihtiyacı olanların imdadına hızır gibi yetişen, kendi sağlığını düşünmeden gece gündüz koşturan, milletimizin gönlünde hepsi birer kahraman olan fedakâr […]

 Polis haftamız kutlu olsun

07.04.2021 - 15:20

Güncelleme : 07.04.2021 - 15:20

Polis haftamız kutlu olsun

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ziraat Odası Başkanı Kahraman Kaya, Türk Polis teşkilatının kuruluş yıldönümünü ve Polis haftasını kutladı.

Başkan kaya, “Koronavirüs salgını nedeniyle sıkıntılı zamanlar geçirdiğimiz bu günlerde, daima yanımızda olduğunu bizlere hissettiren, yardıma ihtiyacı olanların imdadına hızır gibi yetişen, kendi sağlığını düşünmeden gece gündüz koşturan, milletimizin gönlünde hepsi birer kahraman olan fedakâr polislerimize ne kadar teşekkür etsek azdır. Bu vesileyle; Aziz Vatanımızın bütünlüğünü ve huzurunu, milletimizin bağımsızlığını temin yolunda görev ifa ederken şehadetle şereflenen polislerimize Cenab-ı Hak’tan rahmet, Kahraman Gazilerimize sağlık ve afiyet temenni ediyorum” ifadelerinde bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın