Polat Türkiye 1.cisi olan öğrencileri kutladı

Polat Türkiye 1.cisi olan öğrencileri kutladı NEVŞEHİR(MHA) Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen 15.Uluslararası MEB Robot Yarışması Sanal Ön Eleme sonuçları açıklandı. Nevşehir Merkez Anadolu Lisesi öğrencilerinden Mesut Şayakdokuyan ve Semih Lüle yapılan yarışmada Mini Sumo kategorisinde Türkiye 1. si oldular. Nevşehir Merkez Anadolu Lisesi Müdürü Rüstem Acar, danışman öğretmen […]

 Polat Türkiye 1.cisi olan öğrencileri kutladı

21.01.2023 - 12:49

Güncelleme : 21.01.2023 - 12:49

Polat Türkiye 1.cisi olan öğrencileri kutladı

NEVŞEHİR(MHA) Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen 15.Uluslararası MEB Robot Yarışması Sanal Ön Eleme sonuçları açıklandı. Nevşehir Merkez Anadolu Lisesi öğrencilerinden Mesut Şayakdokuyan ve Semih Lüle yapılan yarışmada Mini Sumo kategorisinde Türkiye 1. si oldular.

Nevşehir Merkez Anadolu Lisesi Müdürü Rüstem Acar, danışman öğretmen Ceyhun Bircan ve öğrencileri, İl Milli Eğitim Müdürü Memet Polat’ı makamında ziyaret ettiler.

Polat, danışman öğretmen ve öğrencileri gösterdikleri başarılardan dolayı tebrik ederek, katılacakları 15.Uluslararası MEB Robot Yarışmasında başarılarının devamını diledi.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın