PARMAKSIZ, OSBÜK 18. OLAĞAN GENEL KURULU DİVAN BAŞKANLIĞINI YAPTI

NTSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI PARMAKSIZ, OSBÜK 18. OLAĞAN GENEL KURULU DİVAN BAŞKANLIĞINI YAPTI Türkiye’deki tüm organize sanayi bölgelerinin çatı kuruluşu olan Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşunun (OSBÜK) 18. Olağan Genel Kurulu Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) İkiz Kuleler Konferans Salonu’nda yapıldı. 18. Genel Kurulun Divan Başkanlığını Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası (NTSO) ve GTİ […]

 PARMAKSIZ, OSBÜK 18. OLAĞAN GENEL KURULU DİVAN BAŞKANLIĞINI YAPTI

17.10.2020 - 1:54

Güncelleme : 17.10.2020 - 1:54

NTSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI PARMAKSIZ, OSBÜK 18. OLAĞAN GENEL KURULU DİVAN BAŞKANLIĞINI YAPTI

Türkiye’deki tüm organize sanayi bölgelerinin çatı kuruluşu olan Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşunun (OSBÜK) 18. Olağan Genel Kurulu Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) İkiz Kuleler Konferans Salonu’nda yapıldı.

18. Genel Kurulun Divan Başkanlığını Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası (NTSO) ve GTİ AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız yaptı. Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) 18. Olağan Genel Kurulu Divan Başkanlığı için NTSO ve GTİ AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız aday gösterildi. Parmaksız, oy birliğiyle Genel Kurulun Divan Başkanlığına seçildi. Genel Kurul’da, Divan üyelerinin belirlenmesinin ardından genel kurul gündem maddeleri ile devam etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın