Pansiyon binası denetlendi

Pansiyon binası denetlendi NEVŞEHİR(MHA) İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, 2020-2021 eğitim öğretim yılı ikinci yarısında açılışı yapılacak olan İbni Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Pansiyonunu ziyaret etti. İnşaat Emlak ve Destek Hizmetler Şube Müdürü Yusuf Aydoğmuş’un da hazır bulunduğu ziyarette bakım onarımları tamamlanan Pansiyon binası, Yatakhaneler, etüt salonları, yemekhane ortamları gezildi. Okul idareci […]

 Pansiyon binası denetlendi

22.01.2021 - 13:26

Güncelleme : 22.01.2021 - 13:26

Pansiyon binası denetlendi

NEVŞEHİR(MHA) İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, 2020-2021 eğitim öğretim yılı ikinci yarısında açılışı yapılacak olan İbni Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Pansiyonunu ziyaret etti.

İnşaat Emlak ve Destek Hizmetler Şube Müdürü Yusuf Aydoğmuş’un da hazır bulunduğu ziyarette bakım onarımları tamamlanan Pansiyon binası, Yatakhaneler, etüt salonları, yemekhane ortamları gezildi.

Okul idareci ve öğretmenleri ile bir süre sohbet eden Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, okul idarecilerinden Pansiyonun eğitim öğretime hazırlık durumu, Covid 19 salgını ve hijyen tedbirleri hakkında bilgi aldı.

Yapılan ziyarette Pansiyonun fiziki imkanlarının gayet iyi olduğu, herhangi bir eksiğinin bulunmadığı, Covid 19 salgını ve hijyen tedbirlerinin alındığı eğitim öğretime hazır olduğu ve 15 Şubat 2021 tarihi itibariyle öğrencilerin hizmetine girebilecek durumda olduğu görüldü.

İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir okul müdürü ve öğretmenlerine teşekkür ederek Pansiyondan ayrıldı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın