PANDEMİ SÜRECİNDE KAHVE TADINDA SEMİNER

PANDEMİ SÜRECİNDE KAHVE TADINDA SEMİNER Özel Altınyıldız Koleji Fen ve Anadolu Lisesi veli ve öğretmenlerine yönelik olarak organize edilen alanında etkin Klinik Psikolog-Psikolojik Danışman Sayın İzzet ÖZER tarafından dün akşam saat 20.00 de Microsoft Team üzerinden online seminere katılım ve ilgi çok yoğundu. ‘‘Pandemi Sürecinde Evdeki Başarı Pusulası” konulu seminer de Sayın İzzet ÖZER, pandemi […]

 PANDEMİ SÜRECİNDE KAHVE TADINDA SEMİNER

14.12.2020 - 9:28

Güncelleme : 14.12.2020 - 9:28

PANDEMİ SÜRECİNDE KAHVE TADINDA SEMİNER

Özel Altınyıldız Koleji Fen ve Anadolu Lisesi veli ve öğretmenlerine yönelik olarak organize edilen alanında etkin Klinik Psikolog-Psikolojik Danışman Sayın İzzet ÖZER tarafından dün akşam saat 20.00 de Microsoft Team üzerinden online seminere katılım ve ilgi çok yoğundu.

‘‘Pandemi Sürecinde Evdeki Başarı Pusulası” konulu seminer de Sayın İzzet ÖZER, pandemi sürecinin beklenmedik bir durum olması nedeniyle öncelikli olarak her bireyin kendi kontrol edebilir kısmında üzerine düşenleri yerine getirmesi gerektiğinin altını çizdi. Her şart ve durum karşısında karşılıksız sevgi ve güven ortamının temel prensip oluşturduğunu, aile üyelerinin yemek saatlerinde buluşmalarının iletişimi artırıcı yönünün vurgulayarak her zorluğun birlikte alışabileceğini belirtti.

Ayrıca bu zorlu süreçte önce sağlık, akabin de başarıyı getirecek altın prensipleri anlattı. Ev içerisinde her ferdin üzerine düşen görev ve sorumluluklar, şartlara göre yapılacak planlamalardan örneklemler sunarak keyifli kahve tadında etkileşimli dakikalar yaşandı.

Seminer sonrası katılımcıların merak ettikleri soruları cevapladı. Katılımcılar için zamanın bir an gibi geçmesiyle seminerin çok verimli olduğu dönütleri iletilerek ,kendisine bu güzel paylaşımlar için teşekkürler iletildi..

13.1.22020 Pazar günü akşam saat 20.00- 21.00 arasında da Altınyıldız Koleji Fen ve Anadolu Lisesi öğrencilerimizle birlikte başarı pusulasında buluşacaktır.

Sağlık, mutluluk ve başarı dolu yarınlar dileriz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın