Özdemir’den yarı yıl tatili mesajı

Özdemir’den yarı yıl tatili mesajı NEVŞEHİR(MHA) Ürgüp İlçe Milli Eğitim Müdürü Savaş Özdemir, okulların yarı yıl tatiline girmesi nedeniyle bir mesaj yayınladı. Özdemir mesajında, “Sevgili Öğrenciler, 2020-2021 Eğitim – Öğretim yılının 1. dönemini bugün itibarıyla tamamlıyoruz. Salgın nedeniyle okullarınızdan, arkadaşlarınızdan uzak kaldınız. Uzaktan eğitimlere katılarak  çok yoğun ve tempolu bir dönemi tamamladınız, derslerinizde başarılı olmak için […]

 Özdemir’den yarı yıl tatili mesajı

26.01.2021 - 12:31

Güncelleme : 26.01.2021 - 12:31

Özdemir’den yarı yıl tatili mesajı

NEVŞEHİR(MHA) Ürgüp İlçe Milli Eğitim Müdürü Savaş Özdemir, okulların yarı yıl tatiline girmesi nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Özdemir mesajında, “Sevgili Öğrenciler, 2020-2021 Eğitim – Öğretim yılının 1. dönemini bugün itibarıyla tamamlıyoruz. Salgın nedeniyle okullarınızdan, arkadaşlarınızdan uzak kaldınız. Uzaktan eğitimlere katılarak  çok yoğun ve tempolu bir dönemi tamamladınız, derslerinizde başarılı olmak için elinizden geleni yaptınız. Bu ara tatilde maske, mesafe ve hijyen kurallarına dikkat ederek salgından en kısa sürede kurtulup ikinci dönem sizlere kavuşup yüz yüze eğitime inşallah  devam edebileceğiz.  Kıymetli Veliler, sizlerin eğitim-öğretim sürecine aktif katılımınız, öğrencilerimizi hem sosyal hayatta, hem de eğitim hayatında daha başarılı kılacaktır. Öğrencilerimizin tatil döneminde de zamanlarını en iyi şekilde değerlendirme gayreti içinde olacaklarını biliyor, sizlerden yine yanlarında olmanızı istiyorum. Değerli Meslektaşlarım, her zaman olduğu gibi bu dönemde de elinizden gelen çabayı göstererek çocuklarımız için en iyisini yapmaya gayret ettiniz. Evlerinizi okullara dönüştürerek öğrencilerimizin uzaktan da olsa eğitimlerine katkı sağlamaya çalıştınız. Herkes için olduğu gibi biz öğretmenler için de zorlayıcı bir süreç oldu. Bizler sabah evden çıkarken işe gidiyoruz demeyiz okula gidiyoruz deriz. Öğrencilerimizin gözlerinin içine bakarak onların seslerini duyarak onlardan ilham alarak daha büyük bir özveri ile ders anlatır, öğrencilerimizin hayatlarına dokunuruz. En kısa zamanda öğrencilerimize tekrar kavuşmayı ve hep beraber okullarımızda bir araya gelmeyi diliyorum” ifadelerinde bulundu.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın