Ortahisar’da yardım seferberliği

Ortahisar’da yardım seferberliği NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in Ürgüp ilçesine bağlı Ortahisar kasabasında belediyenin öncülüğünde deprem bölgesine yardım için seferberlik başlatıldı. Kahramanmaraş’ta yardıma ihtiyaç duyan vatandaşları kasabaya nakletmek için belediye otobüsünün yola çıkarıldığını belirten Ortahisar Belediye Başkanı Mustafa Ateş, “Deprem bölgesindeki vatandaşlarımıza nakdi veya ayni yardım etmek isteyen vatandaşlarımızın, yardımlarını kasabamızdaki en yakın Camiye ulaştırması önemle rica olunur. […]

 Ortahisar’da yardım seferberliği

07.02.2023 - 12:09

Güncelleme : 07.02.2023 - 12:09

Ortahisar’da yardım seferberliği

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in Ürgüp ilçesine bağlı Ortahisar kasabasında belediyenin öncülüğünde deprem bölgesine yardım için seferberlik başlatıldı.

Kahramanmaraş’ta yardıma ihtiyaç duyan vatandaşları kasabaya nakletmek için belediye otobüsünün yola çıkarıldığını belirten Ortahisar Belediye Başkanı Mustafa Ateş, “Deprem bölgesindeki vatandaşlarımıza nakdi veya ayni yardım etmek isteyen vatandaşlarımızın, yardımlarını kasabamızdaki en yakın Camiye ulaştırması önemle rica olunur. Ayni yardımlarda; standart gıda kolisi, tüp, katalitik, battaniye, yatak, eldiven, bere, atkı ve mont önceliklidir.  Toplanan yardımlar Belediyemiz tarafından AFAD İl Müdürlüğüne teslim edilecektir” diye konuştu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın