ONLİNE VELİ TOPLANTISI DÜZENLENDİ

ONLİNE VELİ TOPLANTISI DÜZENLENDİ   Özel Altınyıldız Koleji Fen –Anadolu Lisesinde 2020-2021 öğretim yılı 1.dönem çalışmalarının değerlendirilmesi için 23.01.2021 Cumartesi günü saat 15.00 da velilerimizin yoğun katılım ve ilgileriyle online veli toplantısı gerçekleştirildi. Pandemi sürecinde bulunduğumuz için veli toplantısında öncelikli olarak öğrenci ve velilerimizin sağlık durumları görüşüldü. Bu zaman diliminde geçen 1.dönem eğitim-öğretim faaliyetlerimizin değerlendirilmesi […]

 ONLİNE VELİ TOPLANTISI DÜZENLENDİ

24.01.2021 - 18:53

Güncelleme : 24.01.2021 - 18:53

ONLİNE VELİ TOPLANTISI DÜZENLENDİ

 

Özel Altınyıldız Koleji Fen –Anadolu Lisesinde 2020-2021 öğretim yılı 1.dönem çalışmalarının değerlendirilmesi için 23.01.2021 Cumartesi günü saat 15.00 da velilerimizin yoğun katılım ve ilgileriyle online veli toplantısı gerçekleştirildi.

Pandemi sürecinde bulunduğumuz için veli toplantısında öncelikli olarak öğrenci ve velilerimizin sağlık durumları görüşüldü. Bu zaman diliminde geçen 1.dönem eğitim-öğretim faaliyetlerimizin değerlendirilmesi yapıldı. Online dersler–etüt hizmetleri, deneme sınavları ve online derslerin takip ve değerlendirilmesi, rehberlik hizmetleri ve pandemi sürecindeki kişisel gelişim seminerleri ile sürecin gayretli çalışmalar ile iyi yönetilerek öğretmen, okul yönetimi,öğrenci ve velilerimizin karşılıklı ,olumlu etkileşimleri ile başarıyla yürütüldüğü toplantıda ifade edildi.

Veli, okul yönetimi, öğretmen ve öğrenci iletişiminin en güçlü şekilde sağlandığı veli toplantısına katılımlarından dolayı tüm velilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ederek sağlık, mutluluk ve başarı dolu günler dileriz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın