ONLİNE KARİYER GÜNLERİ

ONLİNE KARİYER GÜNLERİ Altınyıldız Koleji öğrencilerinin geleceğe bilinçli bir şekilde hazırlanmaları, gelecekte yapmak istedikleri ve kendilerine uygun mesleği bulmaları çok önemlidir. Herkesin hayat tarzı, karakteri, hayata bakışı diğerlerinden farklı olduğu için öncelikle kendini ve en iyi şekilde ifade edebileceği, hayat boyu sıkılmayacağı ve yapısına uygun olan mesleğe yönelmesi ve mesleğin önemli özelliklerini öğrenmesi için Altınyıldız […]

 ONLİNE KARİYER GÜNLERİ

14.01.2021 - 23:29

Güncelleme : 14.01.2021 - 23:29

ONLİNE KARİYER GÜNLERİ

Altınyıldız Koleji öğrencilerinin geleceğe bilinçli bir şekilde hazırlanmaları, gelecekte yapmak istedikleri ve kendilerine uygun mesleği bulmaları çok önemlidir. Herkesin hayat tarzı, karakteri, hayata bakışı diğerlerinden farklı olduğu için öncelikle kendini ve en iyi şekilde ifade edebileceği, hayat boyu sıkılmayacağı ve yapısına uygun olan mesleğe yönelmesi ve mesleğin önemli özelliklerini öğrenmesi için Altınyıldız Koleji bu yılda 8.düzenlediği Kariyer Günleri etkinliğini online olarak öğrencileriyle buluşturacaktır.

Altınyıldız Eğitim Kurumları 22 yıldır eğitimde köklü ve önder olduğunu ispatlayarak adını altın harflerle yazdırmıştır. Her yıl yüzlerce öğrenciyi mezun ederek seçkin üniversitelere göndererek üniversite mezuniyet sonrası meslek mensupları olarak ülkemizin dört köşesinde Altınyıldız’ın “Başarı Bir Gelenektir” prensibiyle hizmet sunmaktadırlar.

 

Ülkemizin aydınlık geleceğini oluşturan gençlere yatırım yapan Altınyıldız Koleji 16-17 Ocak 2021 tarihlerinde 8.sini düzenleyeceği Kariyer Günleri Etkinliğinde 15 farklı meslek temsilcileri ile birebir tanışma- konuşma- bilgilenme fırsatı oluşturacaktır. 9.10.11.ve 12.sınıf öğrencilerimizle online olarak bir araya gelecektir.

 

Ayrıca Konuşmacı 11 meslek mensubunun Altınyıldız Kolejli olması da Altınyıldızlıların okullarına gönülden bağlılıklarını ve kendilerinden sonra gelen kuşağa da ışık tutarak yollarını aydınlattıklarının en güzel resmidir.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın