Okullardaki tedbirler denetleniyor

Okullardaki tedbirler denetleniyor NEVŞEHİR(MHA) Derinkuyu ilçesinde İlçe Milli Eğitim Müdürü okul ziyaretleri esnasında öğrencilerle birebir ilgilenerek “maske-mesafe-temizlik” konularında dikkatli ve hassas olunmasına ilişkin uyarılarda bulundu. Ardından öğretmenlerle bir araya gelerek, salgın sürecinde yürütülen eğitim ve öğretimle ilgili bilgi alış-verişi yapıldı. Yücel İrmak, okul idarecilerine ve öğretmenlere özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti, sağlık ve başarı temennilerinin ardından ziyaretini […]

 Okullardaki tedbirler denetleniyor

25.02.2021 - 6:36

Güncelleme : 25.02.2021 - 6:36

Okullardaki tedbirler denetleniyor

NEVŞEHİR(MHA) Derinkuyu ilçesinde İlçe Milli Eğitim Müdürü okul ziyaretleri esnasında öğrencilerle birebir ilgilenerek “maske-mesafe-temizlik” konularında dikkatli ve hassas olunmasına ilişkin uyarılarda bulundu.

Ardından öğretmenlerle bir araya gelerek, salgın sürecinde yürütülen eğitim ve öğretimle ilgili bilgi alış-verişi yapıldı.

Yücel İrmak, okul idarecilerine ve öğretmenlere özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti, sağlık ve başarı temennilerinin ardından ziyaretini tamamladı.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın