Okullardaki hijyen tedbirleri denetleniyor

Okullardaki hijyen tedbirleri denetleniyor NEVŞEHİR(MHA) Derinkuyu İlçe Milli Eğitim Müdürü Yücel İrmak yüz yüze eğitime geçen  okullardan Til İlkokulunu, Güneyce İlkokulunu, Özlüce İlkokulunu ile Özlüce İmam-Hatip Ortaokullarını ziyaret etti. Ziyaret sırasında hijyen tedbirleri, maske kullanımı, sınıfların sosyal mesafeye göre düzenlenmesi hususlarını yerinde inceledi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Yücel İrmak öğretmenlerle bir süre görüştükten sonra öğrencileri sınıfta […]

 Okullardaki hijyen tedbirleri denetleniyor

17.10.2020 - 13:06

Güncelleme : 17.10.2020 - 13:06

Okullardaki hijyen tedbirleri denetleniyor

NEVŞEHİR(MHA) Derinkuyu İlçe Milli Eğitim Müdürü Yücel İrmak yüz yüze eğitime geçen  okullardan Til İlkokulunu, Güneyce İlkokulunu, Özlüce İlkokulunu ile Özlüce İmam-Hatip Ortaokullarını ziyaret etti. Ziyaret sırasında hijyen tedbirleri, maske kullanımı, sınıfların sosyal mesafeye göre düzenlenmesi hususlarını yerinde inceledi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Yücel İrmak öğretmenlerle bir süre görüştükten sonra öğrencileri sınıfta ziyaret ederek onlarla bir süre sohbet etti. İrmak okul idarecilerine alınan hijyen tedbirleri ve sağlık önlemlerinden dolayı teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın