Oğulkaya ve Emmiler GES’e kavuşuyor

Oğulkaya ve Emmiler GES’e kavuşuyor NEVŞEHİR(MHA) İl Özel idaresi tarafından bu yılın ilk yarısında tamamlanması planlanan Güneş Enerji Santralleri (GES) projesinin çalışmaları hızla devam ediyor. Su ve Kanal Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı teknik ekipler, köylerde Güneş Enerji Santralleri (GES) projesinin zemin çalışmalarına devam etti. Bu kapsamda Gülşehir İlçesine bağlı Oğulkaya ve Emmiler köylerinin GES projesinin beton […]

 Oğulkaya ve Emmiler GES’e kavuşuyor

06.02.2021 - 10:47

Güncelleme : 06.02.2021 - 10:47

Oğulkaya ve Emmiler GES’e kavuşuyor

NEVŞEHİR(MHA) İl Özel idaresi tarafından bu yılın ilk yarısında tamamlanması planlanan Güneş Enerji Santralleri (GES) projesinin çalışmaları hızla devam ediyor.

Su ve Kanal Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı teknik ekipler, köylerde Güneş Enerji Santralleri (GES) projesinin zemin çalışmalarına devam etti. Bu kapsamda Gülşehir İlçesine bağlı Oğulkaya ve Emmiler köylerinin GES projesinin beton atma işlemlerine başlandı.

Yine Su ve Kanalizasyon Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı ekipler Acıgöl İlçesine bağlı Ağıllı köyünün içme suyu elektrik arızasını gidererek, köye yeniden su verilmesini sağladı. Ekipler, son olarak Derinkuyu İlçesine bağlı Kuyulutatlar Köyünde dijital su sayaçlarının muayene kabulünü gerçekleştirdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın