Nevşehir Ticaret Borsası’ndan Deprem Bölgesine 500 Koli Yardım Malzemesi…

Nevşehir Ticaret Borsası’ndan Deprem Bölgesine 500 Koli Yardım Malzemesi…   Nevşehir Ticaret Borsası tarafından hazırlanan 500 adet gıda kolisi deprem bölgelerine iletilmek üzere yola çıktı.   Nevşehir Valiliği AFAD onay ve koordinesinde depremzedelere yardım amacıyla Nevşehir Ticaret Borsası tarafından hazırlanan 500 adet gıda kolisi deprem bölgelerine iletilmek üzere yola çıktı.   Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı […]

 Nevşehir Ticaret Borsası’ndan Deprem Bölgesine 500 Koli Yardım Malzemesi…

09.02.2023 - 16:38

Güncelleme : 09.02.2023 - 16:38

Nevşehir Ticaret Borsası’ndan Deprem Bölgesine 500 Koli Yardım Malzemesi…

 

Nevşehir Ticaret Borsası tarafından hazırlanan 500 adet gıda kolisi deprem bölgelerine iletilmek üzere yola çıktı.

 

Nevşehir Valiliği AFAD onay ve koordinesinde depremzedelere yardım amacıyla Nevşehir Ticaret Borsası tarafından hazırlanan 500 adet gıda kolisi deprem bölgelerine iletilmek üzere yola çıktı.

 

Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş yaptığı açıklamada, “Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve bölgedeki bir çok il ve İlçede can kaybına ve ağır hasara yolaçan deprem felâketinden etkilenen kardeşlerimizin acil ihtiyaçlarını karşılamak üzere Borsamız olarak bir yardım kampanyası başlattık. İlk etapta Borsamızdan deprem bölgelerine iletilmek üzere içerisinde battaniye olan yardım tırlarımızı geçtiğimiz gün uğurlamıştık. Bugünde içerisinde kuru gıda bakliyat, çay, şeker peynir vs gibi gıda malzemeleri olan 500 gıda kolisi hazırlatarak deprem bölgemize ulaştırmak üzere yola çıkardık. Yaşanan deprem felaketi sebebiyle tüm ülkemizin başı sağ olsun. Oradaki vatandaşlarımıza bir kez daha geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.’’ dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın