Öğrencilerin de, Velilerinin de gönülleri ferah

Öğrencilerin de, Velilerinin de gönülleri ferah NEVŞEHİR(MHA) Korona Virüs salgını nedeniyle Milli Eğitim Bakanlığının yurt genelinde aldığı kararla birlikte geçtiğimiz günlerde kapılarını öğrencilerine açan Özel Altınyıldız Kolejinde öğrencilerde, velileri de gönülleri rahat bir şekilde eğitimlerini sürdürüyor. Salgın nedeniyle Özel Altınyıldız Koleji Anaokulu ve Kreş’te tedbirler oldukça sıkı tutuluyor. Temizlik koşullarının A dan Z ye uygulandığı […]

 Öğrencilerin de, Velilerinin de gönülleri ferah

29.09.2020 - 10:07

Güncelleme : 29.09.2020 - 10:08

Öğrencilerin de, Velilerinin de gönülleri ferah

NEVŞEHİR(MHA) Korona Virüs salgını nedeniyle Milli Eğitim Bakanlığının yurt genelinde aldığı kararla birlikte geçtiğimiz günlerde kapılarını öğrencilerine açan Özel Altınyıldız Kolejinde öğrencilerde, velileri de gönülleri rahat bir şekilde eğitimlerini sürdürüyor.

Salgın nedeniyle Özel Altınyıldız Koleji Anaokulu ve Kreş’te tedbirler oldukça sıkı tutuluyor.

Temizlik koşullarının A dan Z ye uygulandığı ana okulu ve kreş’te minik öğrencilere dezenfektan, maske kullanımı ve sosyal mesafe kuralları da benimsetilmiş durumda.

Geçtiğimiz günlerde Temiz Okulum belgesi de almaya hak kazanan Özel Altınyıldız Koleji ana okulu ve kreşinde toplam 10 sınıf güvenli, temiz, salgın tedbirlerine harfiyen uyulan bir ortamda minik öğrencilerine eğitim veriyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın