NZO Başkanı Kahraman’dan teşekkür ziyareti

NZO Başkanı Kahraman’dan teşekkür ziyareti NEVŞEHİR(MHA) Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş, Nevşehir Ziraat Odası Başkanı ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı. Ziyaretlerinden dolayı Başkan Kahraman Kaya ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden Başkan Yasin Güneş, “Nevşehir Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Kahraman Kayave Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ahmet Yurdusev in TMO’nun Patates alımındaki […]

 NZO Başkanı Kahraman’dan teşekkür ziyareti

10.07.2021 - 13:40

Güncelleme : 10.07.2021 - 13:40

NZO Başkanı Kahraman’dan teşekkür ziyareti

NEVŞEHİR(MHA) Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş, Nevşehir Ziraat Odası Başkanı ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı.

Ziyaretlerinden dolayı Başkan Kahraman Kaya ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden Başkan Yasin Güneş, “Nevşehir Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Kahraman Kayave Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ahmet Yurdusev in TMO’nun Patates alımındaki gösterdikleri gayretleri için ve nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ederim. Her zaman çiftçimizin yanında olduk olmaya da devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın