Başımız sağ olsun, geçmiş olsun Türkiye’m

Başımız sağ olsun, geçmiş olsun Türkiye’m NEVŞEHİR(MHA) Kahramanmaraş merkezli ve 10 ilin etkilendiği deprem sonrası Nevşehir’den çok sayıda siyasetçi, belediye başkanı ve STK başkanları taziye ve geçmiş olsun mesajları yayımladılar. Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran; “Kahramanmaraş‘ta meydana gelen deprem şehrimizde de hissedildi. Nevşehir’imizle alakalı olumsuz bir durum tarafımıza ulaşmamıştır. Rabbim her türlü musîbetten ve […]

 Başımız sağ olsun, geçmiş olsun Türkiye’m

06.02.2023 - 11:43

Güncelleme : 06.02.2023 - 11:43

Başımız sağ olsun, geçmiş olsun Türkiye’m

NEVŞEHİR(MHA) Kahramanmaraş merkezli ve 10 ilin etkilendiği deprem sonrası Nevşehir’den çok sayıda siyasetçi, belediye başkanı ve STK başkanları taziye ve geçmiş olsun mesajları yayımladılar.

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran; “Kahramanmaraş‘ta meydana gelen deprem şehrimizde de hissedildi. Nevşehir’imizle alakalı olumsuz bir durum tarafımıza ulaşmamıştır. Rabbim her türlü musîbetten ve afetten ülkemizi korusun.”

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M. Arif Parmaksız; “Kahramanmaraş Pazarcık ilçesinde meydana gelen ve bir çok ilimizde hissedilen depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralı vatandaşlarımıza da geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Rabbim ülkemizi ve milletimizi afetlerden korusun.”

Ortahisar Belediye Başkanı Mustafa Ateş; “Merkez üssü Kahramanmaraş Pazarcık olan deprem Kasabamızda da hissedildi. Vatandaşlarımızın bu süreçte duyarlı olmasını ve resmi kurumlar tarafından yapılacak açıklamaları dikkate almalarını önemle rica ederim.

Geçmiş olsun Türkiye’m. Ülkemiz bu depremi inşallah en kısa sürede ve en az hasarla atlatır. Allah hepimizin yardımcısı olsun.”

Genç Nevşehirliler Derneği Başkanı Ziya Ağca; “Merkez üssü Pazarcık, Kahramanmaraş olan, Nevşehir dahil olmak üzere birçok ilimizde hissedilen deprem sebebiyle tüm hemşehrilerimize ve ülkemize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Rabbimiz ülkemizi ve milletimizi tüm afetlerden korusun”

Hak-İş İl Başkanı M Fatih Mutlu; “Kahramanmaraş merkezli ve 17 ilde yıkıcı olarak hissedilen depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz. Kurtarılmayı bekleyenler vatandaşlarımız ve yaralılarımız için tüm üyelerimizle birlikte teyakkuz halindeyiz. Bu büyük felaketi birlik beraberlik içerisinde dayanışma ile atlatabiliriz. Allah ülke olarak yardımcımız olsun.”

EBS Başkanı Harun Öcal; “Allah’ım Milletimizi Koru. Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve G. Antep başta olmak üzere onlarca ilimizde hissedilen, Nevşehir ’de de hissettiğimiz, 7.4 büyüklüğündeki depremde inşallah can kaybımız yoktur. Millet olarak hepimize geçmiş olsun.”

Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Tayfur Urgenç;Geçmiş olsun #Türkiye Allah milletimizi afadlardan korusun. Milletimize Acı yaşatmasın. Nevşehir’de bu şiddetle yaşanan bir #deprem inşallah ülkemizde büyük acılara neden olmaz.”

MHP Nevşehir Milletvekili Aday Adayı İlhan Kaya; “Geçmiş olsun #TÜRKİYEM

Rabbim yardımcımız olsun. Deprem de hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Can kaybının artmaması en büyük temennimizdir.”

Kaymaklı Belediye Başkanı Harun Çekiç;Saygıdeğer vatandaşlarımız Kahraman Maraşta meydana gelen 7.4 şiddetinde Deprem ilimizde ve Kasabamızda da çok ciddi hissedilmiştir. Lütfen panik durumuyla hareket etmeyelim. Deprem tedbirlerine uyalım. Tüm Ülkemize çok geçmiş olsun.”

Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş; “Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve bir çok ilimizde de hissedilen depremde yaralılara acil şifalar, vefat edenlere de Allah’tan rahmet diliyorum. Ülkemize ve milletimize geçmiş olsun. Dualarımız deprem bölgesindeki vatandaşlarımızla. Rabbim bizleri her türlü afetten korusun.”

BTP Merkez İlçe Başkanı Menderes Kestiren; “Geçmiş olsun hisseden tüm şehirlerden ve Nevşehir’imizden Allah’ım beterinden korusun inşallah. Geçmiş olsun Türkiye’m.Allah’ım herkesin yar ve yardımcısı olsun inşallah.Dualarımız sizlerle.”

Gelecek Partisi İl Başkanı Ömer Yasakçı; “Merkez üssü Kahramanmaraş Pazarcık olan ve Nevşehir’imiz de dahil olmak üzere bir çok ilden de hissedilen depremlerden etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun. Can kaybı olmaması en büyük temennimiz. Mevlâm memleketimizi ve milletimizi afetlerden muhafaza eylesin.”

CHP Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Fulya Gülşen Altınsoy; “Merkez üssü #Kahramanmaraş olan 7.4 şiddetindeki deprem, ihtimal dahi verilmeyen illerimizde de yoğun hissedildi. Değerli arkadaşlar lütfen telefonları meşgul etmeyelim, göçük altında yardım bekleyen canlar var, güvende olan herkes yardım çağrısına kulak versin.”

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın