Nevşehir’de Pazartesi trafiği

Nevşehir’de Pazartesi trafiği   NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir il merkezinde hemen hemen her hafta Pazartesi günleri trafik içerisinden çıkılmaz bir hal alıyor. Haftanın ilk iş günü olması, Pazaryerinin açık bulunması, köy ve kasabalardan gelen nüfusun artışı gibi nedenlerle birlikte İl merkezindeki trafik akışı ciddi boyutta sıkıntı yaşıyor. Ana cadde üzerinde yaşanan trafik karmaşasına bir de yolun her […]

 Nevşehir’de Pazartesi trafiği

31.01.2023 - 13:33

Güncelleme : 31.01.2023 - 13:33

Nevşehir’de Pazartesi trafiği  

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir il merkezinde hemen hemen her hafta Pazartesi günleri trafik içerisinden çıkılmaz bir hal alıyor.

Haftanın ilk iş günü olması, Pazaryerinin açık bulunması, köy ve kasabalardan gelen nüfusun artışı gibi nedenlerle birlikte İl merkezindeki trafik akışı ciddi boyutta sıkıntı yaşıyor. Ana cadde üzerinde yaşanan trafik karmaşasına bir de yolun her iki tarafına yapılan parklar eklenince durum içerisinden çıkılmaz bir hale ulaşıyor.

Özellikle Pazartesi günleri trafik yoğunluğu nedeniyle durak işareti bulunmasına rağmen araç sürücülerinin bu alanlara gelişi güzel araçlarını park etmesinden dolayı duraklara bile giremediklerinden dert yanan şehir içi yolcu taşımacılığı yapan otobüs şoförleri de bu tür durumlara karşın adeta sinir harbi yaşadıklarından dert yanıyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın