Nevşehir’de bayan kaymakam sayısı ikiye çıktı

Nevşehir’de bayan kaymakam sayısı ikiye çıktı NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de bayan Kaymakam sayısı ikiye çıktı. Hacıbektaş İlçe Kaymakamı Kübra Kurtoğlu’nun ardından Acıgöl’e de bayak kaymakam atandı. Kaymakam Emine Karataş Yıldız, 1995 Yozgat doğumlu ilk orta ve lise öğrenimini Yozgat’ ta tamamladı. 2016 Yılında Ankara Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset ve Kamu Yönetimi bölümünü bitiren […]

 Nevşehir’de bayan kaymakam sayısı ikiye çıktı

29.06.2021 - 10:02

Güncelleme : 29.06.2021 - 10:02

Nevşehir’de bayan kaymakam sayısı ikiye çıktı

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de bayan Kaymakam sayısı ikiye çıktı. Hacıbektaş İlçe Kaymakamı Kübra Kurtoğlu’nun ardından Acıgöl’e de bayak kaymakam atandı.

Kaymakam Emine Karataş Yıldız, 1995 Yozgat doğumlu ilk orta ve lise öğrenimini Yozgat’ ta tamamladı. 2016 Yılında Ankara Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset ve Kamu Yönetimi bölümünü bitiren Kaymakamımız 2018 yılında yapılan Kaymakam adaylığı sınavında başarılı olarak mesleğe intisap etti. Yozgat Valiliğinde İl Merkez stajını tamamladıktan sonra sırasıyla Aksaray/Eskil  ve  Çorum/Laçin ilçelerinde Kaymakam Vekili olarak  görev yaptı. 4 ay süren Kaymakamlık kursunu başarı ile tamamlayarak Acıgöl ilçe Kaymakamlığı görevine başladı. Kaymakam Emine Karataş Yıldız iyi derecede İngilizce bilmekte.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın