Başkan Güneş’ten 29 Ekim kutlaması

Başkan Güneş’ten 29 Ekim kutlaması NEVŞEHİR(MHA) Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 97. yıldönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı. Başkan Güneş mesajında; “Cumhuriyetimiz uğruna savaşılan, yüz binlerce şehit verilerek yakılan bağımsızlık ateşi üzerinde yükselen zaferin en güzel örneğidir. Cumhuriyetimiz Milli birliğimizi bozmadan, manevi değerlerimizle sıkı sıkıya kenetlenerek bizler ve gelecek nesillerimiz tarafından korunacak ve […]

 Başkan Güneş’ten 29 Ekim kutlaması

28.10.2020 - 12:32

Güncelleme : 28.10.2020 - 12:32

Başkan Güneş’ten 29 Ekim kutlaması

NEVŞEHİR(MHA) Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 97. yıldönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Güneş mesajında; “Cumhuriyetimiz uğruna savaşılan, yüz binlerce şehit verilerek yakılan bağımsızlık ateşi üzerinde yükselen zaferin en güzel örneğidir. Cumhuriyetimiz Milli birliğimizi bozmadan, manevi değerlerimizle sıkı sıkıya kenetlenerek bizler ve gelecek nesillerimiz tarafından korunacak ve yaşatılacaktır. Atalarımızdan aldığımız Cumhuriyet mirasını gelecek nesillere, içinde yaşadığımız yüzyılın sorunlarına cevap verecek şekilde geliştirerek ulaştırmanın bilincinde hareket etmeliyiz. Bu vesile ile tüm vatandaşlarımızın gücünü milletimizin ortak iradesinden alan Türkiye Cumhuriyetinin Yıldönümünü yürekten kutluyor, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere, aziz vatanın bütünlüğü ve bağımsızlığı için canlarını ortaya koyan tüm şehit ve gazilerimizi rahmet ve saygıyla anıyoruz” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın