Nevşehir’de % 40 ile % 50 arasında oy alacağız

Nevşehir’de % 40 ile % 50 arasında oy alacağız NEVŞEHİR(MHA) İYİ Parti İl Başkanı Ömer Ay, bugün bir seçim olsa Nevşehir’de milletvekili çıkarabilme olasılığınız nedir sorusuna, bu soruyu duymamış olayım derken, yerel seçimlerde ise % 40 ile % 50 arasında oy alabileceklerini söyledi. 8 ilçeden 4’ünü, 16 belde den ise 8’ini kazanabilmek için seçime hazırlanacaklarını […]

 Nevşehir’de % 40 ile % 50 arasında oy alacağız

27.01.2021 - 10:39

Güncelleme : 27.01.2021 - 10:39

Nevşehir’de % 40 ile % 50 arasında oy alacağız

NEVŞEHİR(MHA) İYİ Parti İl Başkanı Ömer Ay, bugün bir seçim olsa Nevşehir’de milletvekili çıkarabilme olasılığınız nedir sorusuna, bu soruyu duymamış olayım derken, yerel seçimlerde ise % 40 ile % 50 arasında oy alabileceklerini söyledi.

8 ilçeden 4’ünü, 16 belde den ise 8’ini kazanabilmek için seçime hazırlanacaklarını belirten İYİ Parti İl Başkanı Ömer Ay, “Türkiye’de oyu yükselen tek parti İYİ Parti. Genel Başkanımız Meral Akşener % 15 barajını aşarsak daha da fazla oy alacağımızı belirtmişti. % 15 barajını geçtik. İYİ Parti AK Partiden de, CHP’den de, MHP’den de oy alıyor. İYİ Parti iktidar alternatifi bir parti haline geldi. Ben hedefi koydum. İlk seçimde partimiz Nevşehir’de % 40 ile % 50 oy alacak. 8 ilçemizin en az 4’ünü alacağız. 16 beldenin yarısına partimiz kazanacak. İsterseniz daha şimdiden bunu taahhüt olarak imzalayabilirim. Türk milletinin artık çaresi kalmadı. Genel Başkanımız çok iyi bir iktidar alternatifi ortaya çıkardı. AK Partinin 18 yıldır iktidarda kalmasının sebeplerinden biri de alternatifsizliği idi. Ama artık İYİ Parti iktidarın alternatifi durumunda. Türkiye’nin artık bu kutuplaşma ve ayrıştırma dilinden kurtulup bir sevgi diline ihtiyacı var” ifadelerinde bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın