NEVŞEHİR VALİLİĞİ, NTSO VE NTB YARDIM TIRI YOLA ÇIKTI

NEVŞEHİR VALİLİĞİ, NTSO VE NTB YARDIM TIRI YOLA ÇIKTI 30 Ekim 2020 günü İzmir’de yaşanan deprem afeti sonrasında bölgeye yapılan yardım faaliyetlerine katkı sağlamak amacıyla Valiliğimiz AFAD koordinasyonunda yardım kampanyası düzenlenmiştir. Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası ve Nevşehir Ticaret Borsası işbirliğinde 500 adet gıda kolisi hazırlanarak, depremzedelere ulaştırmak üzere Afad Koordinasyonunda yola çıktı. Nevşehir Ticaret […]

 NEVŞEHİR VALİLİĞİ, NTSO VE NTB YARDIM TIRI YOLA ÇIKTI

02.11.2020 - 14:31

Güncelleme : 02.11.2020 - 14:32

NEVŞEHİR VALİLİĞİ, NTSO VE NTB YARDIM TIRI YOLA ÇIKTI

30 Ekim 2020 günü İzmir’de yaşanan deprem afeti sonrasında bölgeye yapılan yardım faaliyetlerine katkı sağlamak amacıyla Valiliğimiz AFAD koordinasyonunda yardım kampanyası düzenlenmiştir.

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası ve Nevşehir Ticaret Borsası işbirliğinde 500 adet gıda kolisi hazırlanarak, depremzedelere ulaştırmak üzere Afad Koordinasyonunda yola çıktı.

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız depremde hayatını kaybedenlere rahmet, yaralılara acil şifalar dileyerek, şunları kaydetti: “Nevşehir Valilimizin başlattığı, İzmir depremine yardım kampanyasına destek olmak ve İzmirli kardeşlerimizin yanında olduğumuzu göstermek amacıyla, 2 Kasım Pazartesi günü NTSO ve NTB olarak 500 adet gıda kolisi gönderiyoruz. Nevşehir bu tür yardımlara her zaman hazırdır, ihtiyaç olduğu zaman bu yardımları göndermeye devam edeceğiz.” Dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın