Nevşehir Pazaryeri arife akşamına kadar hizmetinizde

Nevşehir Pazaryeri arife akşamına kadar hizmetinizde NEVŞEHİR(MHA) Yaklaşan kurban bayramı öncesinde Nevşehir il merkezinde bulunan pazaryeri arife akşamına kadar halka hizmet verecek. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, Pazaryerinin Arife akşamına kadar Nevşehir halkının hizmetinde olacağını belirtti. Mübarek kurban bayramında halkın başta sebze ve meyve olmak üzere giyim, ayakkabı, bayramlık ikramlar, […]

 Nevşehir Pazaryeri arife akşamına kadar hizmetinizde

05.07.2022 - 11:12

Güncelleme : 05.07.2022 - 11:12

Nevşehir Pazaryeri arife akşamına kadar hizmetinizde

NEVŞEHİR(MHA) Yaklaşan kurban bayramı öncesinde Nevşehir il merkezinde bulunan pazaryeri arife akşamına kadar halka hizmet verecek.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, Pazaryerinin Arife akşamına kadar Nevşehir halkının hizmetinde olacağını belirtti.

Mübarek kurban bayramında halkın başta sebze ve meyve olmak üzere giyim, ayakkabı, bayramlık ikramlar, peynir, yağ, zeytin, yumurta ve benzeri tüm market ürünleri gibi hemen hemen bir ailenin bayram tatili süresince ihtiyaç duyabileceği bütün ürünlerin Nevşehir Pazaryerinde, en uygun fiyata bulunabileceğine dikkat çeken Oda Başkanı Selim Özmen, “Dinimizde büyük önem verilen bir yeni bayramı tüm Müslüman Alemi ile birlikte idrak edebilmenin arifesindeyiz. Bugünlerde de Nevşehir halkımıza hizmet verebilmenin gururu ve onuru içerisindeyiz. Pazaryerimiz tüm hafta içerisinden itibaren arife akşamına kadar halkımızın hizmetinde olacak. Her zaman olduğu gibi halkımıza uygun, kaliteli ürünleri ulaştırmanın gayreti içerisinde olacağız. Şimdiden tüm Müslüman Aleminin, Türk Milletinin, Nevşehir halkımızın ve gecesini gündüzüne katarak halkımıza hizmet edebilmenin haklı gururunu yaşayan tüm Pazarcı esnaflarımızın ve ailelerinin mübarek kurban bayramını canı gönüldün kutlarım” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın