Nevşehir kan merkezinde hareketli günler

Nevşehir kan merkezinde hareketli günler NEVŞEHİR(MHA) Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve 10 ilde etkili olan depremin ardından yapılan kan bağışı çağrısı Nevşehir’de de yanıt buldu. Kızılay Genel Başkanının depremin meydana geldiği ilk saatlerde yurt geneline yaptığı çağrı karşısında Nevşehirli vatandaşlar, askeri birlikler kan bağışına koştu. Depremin ilk gününden itibaren Kızılay Nevşehir merkezine müracaat ederek kan […]

 Nevşehir kan merkezinde hareketli günler

09.02.2023 - 12:06

Güncelleme : 09.02.2023 - 12:06

Nevşehir kan merkezinde hareketli günler

NEVŞEHİR(MHA) Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve 10 ilde etkili olan depremin ardından yapılan kan bağışı çağrısı Nevşehir’de de yanıt buldu.

Kızılay Genel Başkanının depremin meydana geldiği ilk saatlerde yurt geneline yaptığı çağrı karşısında Nevşehirli vatandaşlar, askeri birlikler kan bağışına koştu. Depremin ilk gününden itibaren Kızılay Nevşehir merkezine müracaat ederek kan bağışında bulunanların sayısının günden güne arttığı gözleniyor.

Yetkililer kanın depolanmasının mümkün olmadığı bu nedenle kan bağışında bulunacakların günlere sari bir şekilde bu bağışlarını yapmaları çağrısında bulunuyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın