Başkan Dinç’ten karla mücadele ekiplerine teşekkür

Başkan Dinç’ten karla mücadele ekiplerine teşekkür NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl Genel Meclisi Başkanı Gürbüz Dinç, il özel idaresinin karla mücadele ekiplerine fedakarca yürüttükleri çalışmalarından ötürü teşekkür etti. Özel idare sorumluluğu içerisinde bulunan tüm yol güzergahlarında yol açma ve buzlanmaya karşın tuzlama çalışmalarının 24 saat süresince sürdüğünü ifade eden İl Genel Meclisi Başkanı Gürbüz Dinç, “Ceza evi […]

 Başkan Dinç’ten karla mücadele ekiplerine teşekkür

16.01.2021 - 11:46

Güncelleme : 16.01.2021 - 11:46

Başkan Dinç’ten karla mücadele ekiplerine teşekkür

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl Genel Meclisi Başkanı Gürbüz Dinç, il özel idaresinin karla mücadele ekiplerine fedakarca yürüttükleri çalışmalarından ötürü teşekkür etti.

Özel idare sorumluluğu içerisinde bulunan tüm yol güzergahlarında yol açma ve buzlanmaya karşın tuzlama çalışmalarının 24 saat süresince sürdüğünü ifade eden İl Genel Meclisi Başkanı Gürbüz Dinç, “Ceza evi ve Merkeze bağlı Boğaz Köyü yollarımızda da karla mücadele ekiplerimiz halkımız ve sürücülerimiz için yollarda. Son derece fedakarca yürütülen çalışmalar nedeniyle Genel Sekreterimiz Kamil Duru ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın