Kaymakam ÖNER’ den Hane Ziyaretleri.

Kaymakamımız Sayın Olgun ÖNER’ den Hane Ziyaretleri. Kaymakamımız Sayın Olgun ÖNER, beraberinde Kaymakam Refiki Ömer SİRKECİ ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü ile birlikte hane ziyaretlerinde bulundu. İlçemiz Bahçelievler Mahallesinde bir haneye ziyarette bulunan Kaymakamımız Sayın Olgun ÖNER, yürüme zorluğu çeken Elif’e yürüteç yardımında bulundu. Yürüteci kullanmaya başlayan minik Elif’in mutluluğu gözlerinden okunurken, kardeşine […]

 Kaymakam ÖNER’ den Hane Ziyaretleri.

25.12.2020 - 16:01

Güncelleme : 25.12.2020 - 16:01

Kaymakamımız Sayın Olgun ÖNER’ den Hane Ziyaretleri.

Kaymakamımız Sayın Olgun ÖNER, beraberinde Kaymakam Refiki Ömer SİRKECİ ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü ile birlikte hane ziyaretlerinde bulundu.

İlçemiz Bahçelievler Mahallesinde bir haneye ziyarette bulunan Kaymakamımız Sayın Olgun ÖNER, yürüme zorluğu çeken Elif’e yürüteç yardımında bulundu. Yürüteci kullanmaya başlayan minik Elif’in mutluluğu gözlerinden okunurken, kardeşine de derslerinde yardımcı olacak çeşitli hediyeler verildi.

İhtiyaç sahibi olan ailelere devletimizin sunduğu imkânlar çerçevesinde gerekli desteklerin sağlanmasının önemli olduğuna vurgu yapan Kaymakamımız Sayın Olgun ÖNER, vatandaşlarımızın kamu hizmetlerine erişimini kolaylaştırmak, ailelerimize devletimizin her zaman yanlarında olduğunu hissettirmek noktasında ziyaretlerimizi yapıyoruz. Bu kapsamda ihtiyaç sahibi ailelerimizle her zaman beraber olmaya devam edeceğiz diyerek kendisine iletilen talep ve isteklerin takipçisi olduğunu, aynı zamanda taleplerin imkânlar doğrultusunda sonuçlandırılacağını belirtti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın