MÜLAKATA GİRECEK ADAYLARIN LİSTESİ AÇIKLANDI

BUKLET FABRİKASI’NA ALINACAK İŞÇİLER İÇİN UYGULAMALI SINAV VE MÜLAKATA GİRECEK ADAYLARIN LİSTESİ AÇIKLANDI Nevşehir Belediyesi Turizm ve Spor A.Ş bünyesinde faaliyet gösterecek olan Buklet Fabrikası’nda “Dikiş İşçisi” pozisyonun çalışmak için İŞKUR aracılığı ile başvuruda bulunan adaylar 29 Eylül Salı günü uygulamalı sınava katılacak. Konuyla ilgili olarak Nevşehir Belediyesi Turizm ve Spor A.Ş’den yapılan açıklamada; Kapalı […]

 MÜLAKATA GİRECEK ADAYLARIN LİSTESİ AÇIKLANDI

29.09.2020 - 10:03

Güncelleme : 29.09.2020 - 10:03

BUKLET FABRİKASI’NA ALINACAK İŞÇİLER İÇİN UYGULAMALI SINAV VE MÜLAKATA GİRECEK ADAYLARIN LİSTESİ AÇIKLANDI

Nevşehir Belediyesi Turizm ve Spor A.Ş bünyesinde faaliyet gösterecek olan Buklet Fabrikası’nda “Dikiş İşçisi” pozisyonun çalışmak için İŞKUR aracılığı ile başvuruda bulunan adaylar 29 Eylül Salı günü uygulamalı sınava katılacak.

Konuyla ilgili olarak Nevşehir Belediyesi Turizm ve Spor A.Ş’den yapılan açıklamada; Kapalı Pazaryeri altında kuruluş çalışmaları devam eden Buklet Fabrikası’nda ilk etapta çalıştırılacak olan 12 Dikiş İşçisi ve 3 Makine Teknisyeni-Teknikeri alımı için 21 Eylül 2020 Pazartesi günü İŞKUR aracılığıyla ilana çıkıldığı hatırlatıldı.

Söz konusu iş ilanına İŞKUR’un kurumsal internet sitesi üzerinden başvuruda bulunan adayların 25 Ekim 2020 Cuma günü Nevşehir Belediyesi web listesinde yayınlandığını ancak İŞKUR tarafından sehven yapılan hatadan dolayı Alo 170 hattını arayarak başvuruda bulunanların isim listesinin bu listede yer almadığını belirten yetkililer hem İŞKUR’a şahsen ve internet sitesi üzerinden hem de Alo 170 hattını arayarak iş başvurusunda bulunan adayların uygulamalı sınav ve mülakata tabi tutulacaklarını belirtti.

Nevşehir Belediyesi Turizm ve Spor A.Ş’den yapılan açıklama şu şekilde;

“Dikiş İşçisi pozisyonu için başvuru da bulunan 36 ‘şarlı iki ayrı gruba ayrılan adaylar içerisinde 1. Grupta yer alanlar 29 Eylül Salı günü sabah saat 09.00, ikinci grupta yer alanlar ise öğleden sonra 13.00’da Paşa Konağı içerisinde uygulamalı sınava tabi tutulacaklar. Uygulamalı sınavda başarı gösterenlerin isim listeleri aynı gün akşam 18.00’da belediyemiz web sitesi üzerinden açıklanacak olup sınavı başarıyla geçen adaylar yine iki ayrı grup halinde 1-2 Ekim 2020 tarihlerinde Nevşehir Belediyesi Turizm ve Spor A.Ş’nin Kültür Park içerisinde bulunan idari binasında mülakata davet edilecekler. Makine Teknikeri-Teknisyeni pozisyonu için İŞKUR aracılığıyla başvuruda bulunan adaylar da 2 Ekim 2020 Cuma günü yine Nevşehir Belediyesi Turizm ve Spor A.Ş’nin Kültür Park içerisinde bulunan idari binasında mülakata davet edilecekler.”

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın