SÜSLÜ İTİNA İLE ÇALIŞAN PERSONELE ÖDÜLÜNÜ TAKDİM ETTİ

BAŞKANIMIZ OSMAN SÜSLÜ İTİNA İLE ÇALIŞAN PERSONELE ÖDÜLÜNÜ TAKDİM ETTİ Tarihçi-yazar Talha Uğurluel’in Kapadokya ziyaretleri kapsamında, Kasabamızda yaşadığı bir anı sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaştı. Belediye personellerimizden Recep Sağır’ın özverili çalışmasına dikkat çeken Talha Uğurluel çektiği video ile büyük beğeni topladı. Uçhisar Belediye Başkanımız Osman Süslü özverili çalışmasından dolayı belediye personelimiz Recep Sağır’ı ödüllendirerek; […]

 SÜSLÜ İTİNA İLE ÇALIŞAN PERSONELE ÖDÜLÜNÜ TAKDİM ETTİ

01.06.2022 - 6:56

Güncelleme : 01.06.2022 - 6:56

BAŞKANIMIZ OSMAN SÜSLÜ İTİNA İLE ÇALIŞAN PERSONELE ÖDÜLÜNÜ TAKDİM ETTİ

Tarihçi-yazar Talha Uğurluel’in Kapadokya ziyaretleri kapsamında, Kasabamızda yaşadığı bir anı sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaştı. Belediye personellerimizden Recep Sağır’ın özverili çalışmasına dikkat çeken Talha Uğurluel çektiği video ile büyük beğeni topladı.

Uçhisar Belediye Başkanımız Osman Süslü özverili çalışmasından dolayı belediye personelimiz Recep Sağır’ı ödüllendirerek; bu duyarlı davranışı için Talha Uğurluel’e teşekkür etti.

Başkanımız Osman Süslü personelimize ödülünü takdim ederken ifadelerinde şu sözlere yer verdi;

“Böyle işini düzgün yapan insanlarla birlikte çalıştığım için çok mutluyum. Yoğun çalışmalarından dolayı herkesten takdir topluyorlar. Ayrıca bu davranışları ve karşılığında aldıkları övgüler beni Belediye Başkanı olarak ziyadesiyle memnun etti. İşlerini severek ve layıkıyla yapmaları kişiliklerinin ne kadar düzgün olduğunu bir kez daha gözler önüne serdiler. Bu kapsamda Recep arkadaşımızı tebrik eder, başarılarının devamını dilerim. Bu vesile ile Peygamber Efendimizin ‘Hayra vesile olan, hayrı yapmış gibidir.’ Hadis-i Şerifinden yola çıkarak Sayın Talha Uğurluel’e de teşekkürlerimi sunuyorum ” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın