MİNİK YILDIZLAR EĞLENEREK ÖĞRENMEYE DEVAM EDİYOR

MİNİK YILDIZLAR EĞLENEREK ÖĞRENMEYE DEVAM EDİYOR Öğrencilerimize, Türkiye’mizi tanıtmaya devam ediyoruz. Bu haftanın konusu olan Marmara Bölgesini Yıldızlar sınıfı tüm okulumuza gösteri yaparak tanıttı. Marmara bölgesinin adının nereden geldiğini, konumunu öğrendiler. Buram buram tarih kokan bir program izlediler. Programda Seyit Onbaşı canlandırılarak vatan millet ve bayrak sevgisi verildi. Okulumuzun çocukları Marmara bölgesinin konumunu, iklim şartlarını […]

 MİNİK YILDIZLAR EĞLENEREK ÖĞRENMEYE DEVAM EDİYOR

22.10.2020 - 15:35

Güncelleme : 22.10.2020 - 15:35

MİNİK YILDIZLAR EĞLENEREK ÖĞRENMEYE DEVAM EDİYOR

Öğrencilerimize, Türkiye’mizi tanıtmaya devam ediyoruz. Bu haftanın konusu olan Marmara Bölgesini Yıldızlar sınıfı tüm okulumuza gösteri yaparak tanıttı. Marmara bölgesinin adının nereden geldiğini, konumunu öğrendiler. Buram buram tarih kokan bir program izlediler. Programda Seyit Onbaşı canlandırılarak vatan millet ve bayrak sevgisi verildi.

Okulumuzun çocukları Marmara bölgesinin konumunu, iklim şartlarını fiziksel özelliklerini, tarım ürünlerini, el sanatlarını, bitkilerini, sanayisini, hayvancılığını, neleri ünlü, ünlü yemeklerini, turistlik ve tarihi yerlerini boğazlarını ve denizlerini öğrenmiş oldular.

Yaşayarak öğrenen minikler, deneyimleyerek keşfederek hayatın tüm olanaklarıyla iç içe olmayı öğrendiler. Marmara bölgesine gitmeden yakınımıza getiren Yıldızlar sınıfına teşekkür ederiz.

Sağlıklı ve mutlu çocukların deneyimleri paha biçilemez.

22.10.2020

Özel Altınyıldız Eğitim Kurumları

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın