Milli Eğitim Müdüründen hayırlı olsun ziyareti

Milli Eğitim Müdüründen hayırlı olsun ziyareti NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, Küresel Gazeteciler Konseyi İl Başkanlığına getirilen M. Tolga Karaca’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Karaca’ya görevinin hayırlı olması temennisinde bulunan ve başarılar dileyen İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, doğru, objektif ve ilkeli basın yayın kuruluşlarının her ilin gelişmesine önemli katkılarda bulunduğunun […]

 Milli Eğitim Müdüründen hayırlı olsun ziyareti

26.12.2020 - 10:50

Güncelleme : 10.01.2021 - 2:22

Milli Eğitim Müdüründen hayırlı olsun ziyareti

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, Küresel Gazeteciler Konseyi İl Başkanlığına getirilen M. Tolga Karaca’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Karaca’ya görevinin hayırlı olması temennisinde bulunan ve başarılar dileyen İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, doğru, objektif ve ilkeli basın yayın kuruluşlarının her ilin gelişmesine önemli katkılarda bulunduğunun da altını çizdi.

İl Milli Eğitim Müdürü Demir’e Küresel Gazeteciler Konseyinin yapılanması ve faaliyetleri hakkında bilgiler aktaran KGK İl Başkanı M. Tolga Karaca kendisine ziyaretinden dolayı da teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın