Menekşe NZO’yu ziyaret etti

Menekşe NZO’yu ziyaret etti NEVŞEHİR(MHA) AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe Nevşehir Ziraat Odası Başkanlığını ziyaret etti. Ziyarette Oda Başkanı Kahraman Kaya ile birlikte bölgedeki Patates üreticilerinden yapılan ürün alımları konusunda istişarelerde bulunan Menekşe, söz konusu alımlara ilişkin bilgi alışverişinde de bulundu. Nevşehir Ziraat Odası Başkanı Kahraman Kaya, “Nevşehir Milletvekilimiz Sayın Yücel Menekşe odamızı ziyarette […]

 Menekşe NZO’yu ziyaret etti

04.05.2021 - 12:20

Güncelleme : 04.05.2021 - 12:20

Menekşe NZO’yu ziyaret etti

NEVŞEHİR(MHA) AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe Nevşehir Ziraat Odası Başkanlığını ziyaret etti.

Ziyarette Oda Başkanı Kahraman Kaya ile birlikte bölgedeki Patates üreticilerinden yapılan ürün alımları konusunda istişarelerde bulunan Menekşe, söz konusu alımlara ilişkin bilgi alışverişinde de bulundu.

Nevşehir Ziraat Odası Başkanı Kahraman Kaya, “Nevşehir Milletvekilimiz Sayın Yücel Menekşe odamızı ziyarette bulundular. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı ile alınmaya başlanan, çiftçilerimizin elinde kalan patates alımı ile ilgili istişare yaptık. Çiftçilerimizin başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Sayın Bakanımız Bekir Pakdemirli’ye, Sayın Valimiz İnci Sezer Becel’e, Sayın AK Parti İl Başkanı Ali Kemikkıran’a,  AK Parti Nevşehir Milletvekilimiz Sayın Yücel Menekşe ve Sayın Mustafa Açıkgöz’e, Genel Başkanımız Şemsi Bayraktar’a, TMO Genel Müdürü Ahmet Gürdal’a ve tüm TMO personeline kalpten dua ve teşekkürlerini ilettim. Şahsım ve tüm ilçe Ziraat Odası başkanlarım ve çiftçilerimiz adına teşekkür ederim” değerlendirmesinde bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın