Memur-Sen heyetinden İHH’ya ziyaret

Memur-Sen heyetinden İHH’ya ziyaret NEVŞEHİR(MHA) Memur-Sen İl Temsilcisi Mustafa Çiftci ve beraberindeki sendika şube başkanları İHH Nevşehir İl Temsilciliğini ziyaret etti. Memur-Sen Nevşehir İl Başkanlığı ile İHH Nevşehir İl Temsilciliği mazlum ve ihtiyaç sahibi Müslümanlara ulaştırılmak üzere un bağışı kampanyası başlattı. Suriye ve Türkiye sınırındaki güvenli bölgede barınan Müslümanların ekmek ihtiyacının karşılanması için bu kampanyanın […]

 Memur-Sen heyetinden İHH’ya ziyaret

08.12.2020 - 17:20

Güncelleme : 08.12.2020 - 17:21

Memur-Sen heyetinden İHH’ya ziyaret

NEVŞEHİR(MHA) Memur-Sen İl Temsilcisi Mustafa Çiftci ve beraberindeki sendika şube başkanları İHH Nevşehir İl Temsilciliğini ziyaret etti.

Memur-Sen Nevşehir İl Başkanlığı ile İHH Nevşehir İl Temsilciliği mazlum ve ihtiyaç sahibi Müslümanlara ulaştırılmak üzere un bağışı kampanyası başlattı.

Suriye ve Türkiye sınırındaki güvenli bölgede barınan Müslümanların ekmek ihtiyacının karşılanması için bu kampanyanın düzenlendiğine dikkat çekilen açıklamada söz konusu bölgede un sıkıntısı nedeniyle ekmek üretiminin durma aşamasına geldiğine de dikkat çekildi.

Mazlum ve mağdur Müslümanların aç kalmaması, ekmeksiz kalmaması için başlatılan bu kampanyaya Ziraat Bankası ve Kuveyt Türk bankasında açılan hesaplardan yardım ulaştırılabileceği bildirildi. Kampanya çerçevesinde 1 torba un’un 135 TL olduğu da hatırlatıldı. 

Söz konusu ziyarette Memur-Sen İl Temsilcisi Mustafa Çiftci, kampanyanın mümkün olduğu kadarıyla tüm Nevşehir’e duyurulması konusunda ellerinden geleni yapacaklarını ve Memur-Sen üyelerinin kampanyaya destek vermeleri içinde gayret sarf edeceklerini dile getirdi.

İHH Nevşehir İl Temsilcisi Baki Öncel ise, ziyaretlerinden dolayı Memur-Sen İl Temsilcisi ve beraberindeki heyete teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın