Şimşek CHP merkez ilçe başkanlığına aday mı?

Şimşek CHP merkez ilçe başkanlığına aday mı? NEVŞEHİR(MHA)  Geçtiğimiz yıllarda Cumhuriyet Halk Partisi merkez ilçe yönetiminde görev alan ve bir süredir Merkez ilçe başkanlığına aday olacağı da konuşulan Taylan Şimşek’in önümüzdeki günlerde konuyla ilgili açıklamalarda bulunması bekleniyor. Muhasebeci  Taylan Şimşek’in muhtemelen önümüzdeki yılın yaz aylarında yapılması beklenen CHP Merkez İlçe kongresine yönelik hazırlıklarını hızlandırdığı, yönetiminde […]

 Şimşek CHP merkez ilçe başkanlığına aday mı?

10.06.2022 - 11:47

Güncelleme : 10.06.2022 - 11:47

Şimşek CHP merkez ilçe başkanlığına aday mı?

NEVŞEHİR(MHA)  Geçtiğimiz yıllarda Cumhuriyet Halk Partisi merkez ilçe yönetiminde görev alan ve bir süredir Merkez ilçe başkanlığına aday olacağı da konuşulan Taylan Şimşek’in önümüzdeki günlerde konuyla ilgili açıklamalarda bulunması bekleniyor.

Muhasebeci  Taylan Şimşek’in muhtemelen önümüzdeki yılın yaz aylarında yapılması beklenen CHP Merkez İlçe kongresine yönelik hazırlıklarını hızlandırdığı, yönetiminde genç ve dinamik isimlere yer vermeye de gayret gösterdiği öğrenildi.

Hatırlanacağı üzere 2017 yılında yapılan CHP merkez ilçe kongresinin çeşitli usul hataları nedeniyle iptal edilerek yeniden yapılmasını da o dönemde de başkanlığa aday olan Taylan Şimşek’in başvurusu üzerine alınmıştı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın