Meclis toplantısına ince ayar

Meclis toplantısına ince ayar NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Belediyesi yeni başkanını belirleyecek. Daha önce belediyenin resmi web sitesinde 03 Şubat Çarşamba olarak duyurulan, daha sonra kaldırılan meclis toplantısının 04 Ocak Perşembe günü yapılacağı belirtildi. Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı’nın istifasını açıkladığı günden, hatta istifa dedikodularının yayılmaya başladığı günden itibaren konuşulmaya başlanan yeni belediye başkanı kim olacak sorusu […]

 Meclis toplantısına ince ayar

01.02.2021 - 12:45

Güncelleme : 01.02.2021 - 12:45

Meclis toplantısına ince ayar

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Belediyesi yeni başkanını belirleyecek. Daha önce belediyenin resmi web sitesinde 03 Şubat Çarşamba olarak duyurulan, daha sonra kaldırılan meclis toplantısının 04 Ocak Perşembe günü yapılacağı belirtildi.

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı’nın istifasını açıkladığı günden, hatta istifa dedikodularının yayılmaya başladığı günden itibaren konuşulmaya başlanan yeni belediye başkanı kim olacak sorusu işte o meclis toplantısında yanıt bulacak.

Suskun olmakla suçlanan İl Başkanı ve Milletvekillerinin de konuya dair açıklamalarının ardından anlaşılan o ki AK Parti başkanı Perşembe seçtirip, Cuma dan itibaren hayırlı olsun dedirtecek.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın