Lütfen tedbiri elden bırakmayalım

Lütfen tedbiri elden bırakmayalım NEVŞEHİR(MHA) Korona virüs testi negatif çıkmasına karşın, ciğerlerinde bulgular tespit edilen ve kendisini izole altına alan Gülşehir Belediye Başkanı Av. Fatih Çiftçi, hemşehrilerine Lütfen tedbiri elden bırakmayalım çağrısında bulundu. Başkan Çiftçi, “Kıymetli hemşehrilerim, bir haftadır covid mücadelesi veriyorum.Testlerim negatif ancak çekilen tomografilerde ciğerlerimde bulgular vardır. Doktorların tavsiyesi; izleyelim, görelim duruma bakalım. […]

 Lütfen tedbiri elden bırakmayalım

26.10.2020 - 11:56

Güncelleme : 26.10.2020 - 11:56

Lütfen tedbiri elden bırakmayalım

NEVŞEHİR(MHA) Korona virüs testi negatif çıkmasına karşın, ciğerlerinde bulgular tespit edilen ve kendisini izole altına alan Gülşehir Belediye Başkanı Av. Fatih Çiftçi, hemşehrilerine Lütfen tedbiri elden bırakmayalım çağrısında bulundu.

Başkan Çiftçi, “Kıymetli hemşehrilerim, bir haftadır covid mücadelesi veriyorum.Testlerim negatif ancak çekilen tomografilerde ciğerlerimde bulgular vardır. Doktorların tavsiyesi; izleyelim, görelim duruma bakalım. Hal böyle iken izole olmamı tavsiye ettiler. Yaşadığımız bu sürecin ciddiyetini ortaya koyabilmek adına, siz değerli hemşehrilerime bu haberi bizzat vermek, salgının ciddiyetini yeniden paylaşmak istedim. Sağlık durumum iyi olmakla birlikte, kontrol amaçlı durum düzelene kadar izole kalacağım. Sizlerden ricam lütfen tedbiri elden bırakmayalım. Virüsle mücadelede en etkin yol olan maske, hijyen ve sosyal mesafe kurallarına harfiyen uyalım. En kısa sürede görüşmek dileğiyle, Allah’a emanet olun. Dualarınızı eksik etmeyin” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın