Fotoğraf yarışması sonuçlandı

Fotoğraf yarışması sonuçlandı NEVŞEHİR(MHA) 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusu devam ederken Hayad derneği ile Hacıbektaş Belediyesi Arif Gündoğdu Gürses fotoğraf yarışmasında ödülleri takdim edildi. 3. Lük ödülü alan Burhan Çetin’in ödüllerini Hacıbektaş Belediye Başkanı Arif Yoldaş Altıok ile Hayad Derneği Başkanı Necdet Akpınarlı tarafından verildi. Hacıbektaş Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma ve Yaşatma Derneği’nin (HAYAD) […]

 Fotoğraf yarışması sonuçlandı

30.10.2020 - 10:00

Güncelleme : 30.10.2020 - 10:00

Fotoğraf yarışması sonuçlandı

NEVŞEHİR(MHA) 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusu devam ederken Hayad derneği ile Hacıbektaş Belediyesi Arif Gündoğdu Gürses fotoğraf yarışmasında ödülleri takdim edildi.

3. Lük ödülü alan Burhan Çetin’in ödüllerini Hacıbektaş Belediye Başkanı Arif Yoldaş Altıok ile Hayad Derneği Başkanı Necdet Akpınarlı tarafından verildi.

Hacıbektaş Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma ve Yaşatma Derneği’nin (HAYAD) Kültürel-Sanatsal Faaliyetleri çerçevesinde Hacıbektaş Belediye Başkanlığı ile ortaklaşa düzenlediği fotoğraf yarışması sonuçlandı.

Hacıbektaş Belediye Başkanı Arif Yoldaş Altıok, Hayad Derneği Başkanı Necdet Akpınarlı, Hayad Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Arkeolog Taylan Sümer ve Fotoğrafçı Veli Çelik’ten oluşan Jüri heyeti, yarışmaya katılan fotoğrafları değerlendirdi.

Yarışmada Celal Kılıç ‘Beştaşlar’ konulu fotoğrafı ile 1. oldu. Gürhan Şahin ‘Meydan Evi’nde çektiği fotoğrafı ile 2. olurken, Burhan Çetin ‘Çoban ve köpeği’ konulu fotoğrafı ile 3. oldu. Selma Danacı ‘Temas’ konulu fotoğrafı ile, Hikmet Ediş’ ‘Yansıma’ konulu fotoğrafı ile Levent Ateş ‘Dilek’ konulu fotoğrafı ile ‘mansiyon’ alan diğer fotoğraflar oldular.
Hayad Derneği Başkanı Necdet Akpınarlı, önümüzdeki yıllarda da fotoğraf yarışmaları düzenleyeceklerini belirtti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın