“Kredi limitlerimiz yükseldi ama kullanmayı düşünmüyoruz”

“Kredi limitlerimiz yükseldi ama kullanmayı düşünmüyoruz” NEVŞEHİR(MHA) AK Partili Gülşehir Belediyesi bir yandan İlçe halkına daha yaşanılabilir bir kent oluşturabilmek için çalışırken bir yandan da belediye ekonomisini disipline sokabilmenin gayreti içerisinde. Göreve geldikleri ilk günden itibaren belediyenin ekonomik koşullarının düzeltilmesi ve daha iyi bir konuma getirilmesi için gayret sarf ettiklerini söyleyen Belediye Başkanı Av. Fatih […]

 “Kredi limitlerimiz yükseldi ama kullanmayı düşünmüyoruz”

28.05.2022 - 11:23

Güncelleme : 28.05.2022 - 11:23

“Kredi limitlerimiz yükseldi ama kullanmayı düşünmüyoruz”

NEVŞEHİR(MHA) AK Partili Gülşehir Belediyesi bir yandan İlçe halkına daha yaşanılabilir bir kent oluşturabilmek için çalışırken bir yandan da belediye ekonomisini disipline sokabilmenin gayreti içerisinde.

Göreve geldikleri ilk günden itibaren belediyenin ekonomik koşullarının düzeltilmesi ve daha iyi bir konuma getirilmesi için gayret sarf ettiklerini söyleyen Belediye Başkanı Av. Fatih Çiftçi, “Şu an itibariyle Allah’a şükürler olsun piyasa borcumuz yok. Ancak kullanılan borçlar İller Bankasına aylık kesintiler halinde ödeniyor. Bu anlamda İller Bankasına olan borcumuz azaldı. Kredi limitlerimizde haliyle yükseldi. Ancak çok mecbur kalmadıkça biz kredi kullanmak istemiyoruz” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın