Kozaklı HEM’de aşçı çırağı kursu sürüyor

Kozaklı HEM’de aşçı çırağı kursu sürüyor NEVŞEHİR(MHA) Kozaklı Halk Eğitim Merkezi tarafından açılan “Aşçı Çırağı Kursu” eğitimleri devam ediyor. İlginin yoğun olduğu kursta katılımcılar, profesyonel mutfaklarda hem yemek konusundaki becerilerini geliştiriyor hem de meslek sahibi oluyor. İlgili Haber AK Partide Zafer Salgın gerçeği Vatandaşların bilgi ve beceri yönünü geliştirmelerine ve ev ekonomilerine katkı sağlamalarına yönelik […]

 Kozaklı HEM’de aşçı çırağı kursu sürüyor

30.01.2023 - 12:06

Güncelleme : 30.01.2023 - 12:06

Kozaklı HEM’de aşçı çırağı kursu sürüyor

NEVŞEHİR(MHA) Kozaklı Halk Eğitim Merkezi tarafından açılan “Aşçı Çırağı Kursu” eğitimleri devam ediyor.

İlginin yoğun olduğu kursta katılımcılar, profesyonel mutfaklarda hem yemek konusundaki becerilerini geliştiriyor hem de meslek sahibi oluyor.

Vatandaşların bilgi ve beceri yönünü geliştirmelerine ve ev ekonomilerine katkı sağlamalarına yönelik faaliyetlerini aralıksız sürdürüyor. Toplumun her kesimine yönelik eğitimler veren Kozaklı Halk Eğitim Merkezi, aşçılık mesleğinde açtığı kurslarla vatandaşlara meslek ve sanat eğitimi imkânı sunuyor.

Pratik Eğitimler, Kozaklı Divaisib Termal Resort Hotel Spa Profesyonel Mutfaklarında verilmekte.

Bu kapsamda Kozaklı Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün kurslarında yiyecek ve içecek hizmetleri alanında istihdam imkânı sağlamak için açtığı Aşçı Çırağı  kurslarına ilgi yoğun oluyor.

Uzman eğitmenlerin gözetiminde aşçılık eğitimlerinde teorik eğitimlerini tamamlayan kursiyerler, Kozaklı Divaisib Termal Resort Hotel Spa’nın profesyonel mutfaklarında pratikte de birçok yeterlilik kazanıyor. Yöresel yemeklerden dünya mutfağına geniş bir yelpazede eğitim alan kursiyerler her alanda bilgi ediniyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın