Slogan başkan

Slogan başkan NEVŞEHİR(MHA) Türkiye Kamu-Sen İl Başkanı ve Türk Sağlık-Sen Şube başkanı Turgay Çetin, her fırsatta sağlık çalışanlarının ve kamu çalışanlarının haklarını savunan bir isim. Zira her katıldığı etkinlikte de sağlık çalışanlarının ve kamu çalışanlarının uğradıkları haksızlıkları dile getirmeye, dillendiremese de maskesiyle bile göz önüne getirmeye devam ediyor. Milliyetçi Hareket Partisinin il kongresine katılan Çetin, […]

 Slogan başkan

12.10.2020 - 12:47

Güncelleme : 12.10.2020 - 12:47

Slogan başkan

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye Kamu-Sen İl Başkanı ve Türk Sağlık-Sen Şube başkanı Turgay Çetin, her fırsatta sağlık çalışanlarının ve kamu çalışanlarının haklarını savunan bir isim. Zira her katıldığı etkinlikte de sağlık çalışanlarının ve kamu çalışanlarının uğradıkları haksızlıkları dile getirmeye, dillendiremese de maskesiyle bile göz önüne getirmeye devam ediyor.

Milliyetçi Hareket Partisinin il kongresine katılan Çetin, üzerinde sağlıkta şiddete hayır, 3600 ek gösterge hakkımız, döner sermaye adaletsizliğine son ve benzeri ifadelerin yer aldığı bir maske ile dikkat çekti.

Yüzüne taktığı maskesiyle bile Kamu çalışanlarının ve sağlık çalışanlarının haklarını savunan Başkan Turgay Çetin’in maskesi ilgi odağıydı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın